Diablo 3

Spotlight

VideoDeníček o změnách Diablo 3: Ultimate Evil Edition

Sociální funkce a Nemesis systém s lovem přátel.

VideoTV reklama na Diablo 3 pro PS4 a X1

Hry se dosud prodalo už 20 milionů kusů.

O tom, že by se legendární akční RPG mohlo dostat na hybidní handheld od Nintenda, se spekulovalo v posledních týdnech, kdy se hovořilo o lokálním co-opu.

Diablo 3 je tento víkend zdarma

Ale jen pro Goldy.

Těžko říct, jestli to nějak souvisí se současným startem uzavřené bety podobného Path of Exile, které bude Free-2-Play a později ve 4K na X1X. Pokud by Blizzard přiznal, že se řídí konkurencí, uškodilo by mu to, ale docela to tak působí...

Blizzard sám naznačil čtvrté Diablo

V listopadu oznámení?

StarCraft byl zásoben novými balíčky misí (i když ve 2017 už přestanou), pro World of Warcraft se blíží datadisk, s novými značkami má firma také splněno... zbývá tedy jediné: vrátit se k legendárnímu akčnímu RPG.

Společnost vyrábějící cheaty se rozhodla žalovat samotný Blizzard

Nejdřív je žaloval Blizzard, oni je žalují na oplátku.

Minulý týden se Blizzard rozhodl podat žalobu na tým, který stojí za sérií botů nazvaných "Buddy", které umožňují hráčům podvádět ve hrách jako Heroes of the Storm, Diablo 3 nebo World of Warcraft. Tenhle týden tvůrci těchto botů vrací úder a rozhodli se naopak zažalovat Blizzard za to, že jim ukradli kód.

Pětina majitelů Diablo 3 si už koupila datadisk

Blizzard se pochlubil čísly + Lets Play.

Pouhý týden stačil k tomu, aby Blizzard dokázal prodat koncovým zákazníkům 2,7 milionu kusů datadisku Reaper of Souls pro Diablo 3 pro PC a Maca. Jedná se o součet krabicovek a digitálních verzí: jaký je mezi nimi poměr, to bohužel neprozradil.

Hoďka z testování Diablo 3: Reaper of Souls; i s klany a komunitami

Novinka navržená pro spřátelení hráčů jako ve Starcraftu: klany jen na pozvání do limitu 120 lidí se společným zájmem či cílem, kdežto komunity jsou neomezené a veřejné, můžete být ve vícero z nich.

Novinka navržená pro spřátelení hráčů jako ve Starcraftu: klany jen na pozvání do limitu 120 lidí se společným zájmem či cílem, kdežto komunity jsou neomezené a veřejné, můžete být ve vícero z nich.

Diablo 3 nebude startovní hrou pro PS4

Existují pro to pádné důvody.

Vzhledem k zářijovému příchodu PS3/X360 konverze Diablo 3 vyvstala otázka, kdy si ho zahrajeme na PlayStation 4, na kterou mimochodem čekají někteří redaktoři EG namísto upgradu svého starého PC. Dosud se mělo za to, že se hra pro PS4 objeví někdy později tento rok, takže tahle zpráva nepotěší.

Záznam předváděčky Diablo 3 pro PS3 na E3 show Sony

Čtyři vývojáři hrají 16 minut co-op - zdůrazňují, jak jde o hru navrženou pro konzoli se zjednodušeným rozhraním/správou předmětů.

Čtyři vývojáři hrají 16 minut co-op - zdůrazňují, jak jde o hru navrženou pro konzoli a se zjednodušeným rozhraním/správou předmětů.

E3 DOJMY z Diablo 3 na PS3

Jak se hraje konverze pro konzole, kam rubačky prostě patří?

Diablo 3 na PC sice sklidilo velkou kritiku za problémy se servery a spousta lidí po dohrání hru odložila s pocitem zklamání, nicméně E3 prokázala, že tenhle titul má stále své kouzlo.

Aukce z Diablo 3 by Blizzard nejraději úplně odstranil

Prý hře ublížily, protože se staly dominantní.

Přednášky osobností na konferenci GDC bývají místem, kde dochází k různým doznáním, často až nezvykle upřímným, i představují možnost ohlédnout se za vývojem a veřejně přiznat, v čem se stala chyba nebo co mělo být správně jinak.

Proč Blizzard na PS3 povolí offline hraní Diablo 3?

Jak vysvětluje změnu dosavadní neoblomné politiky?

Všichni si tu ani ne rok starou anabázi s Errorem 37 živě pamatujeme. Méně už to, že trvala mnohem déle než nedostupnost serverů SimCity, i kvůli hlubšímu provázání online funkcí do hry než od Maxisu. Blizzard během uplynulého víkendu potvrdil dřívější zvěsti, že k hraní PS3/PS4 konverze Diablo 3 opravdu nebudete potřebovat internet. Na rozdíl od PC verze, což mohou její hráči vnímat jako malý podraz.

Velký rozhovor se šéfem Sony o PlayStation 4

Shuhei Yoshida nám odpovídal v New Yorku.

Shuhei Yoshida, kterého znají lidé na Twitteru jako @yosp, je velice sdílný člověk, což se v herním byznysu příliš nevídá. Je to jeden z těch lidí, co odpoví na přímou otázku, jakkoli může být nepříjemná a lidé v herní branži s ním tedy velice rádi dělají rozhovory. Náš zástupce v New Yorku na konferenci Sony, kde bylo představeno PlayStation 4, tu příležitost dostal a Shuhei Yoshida nám pár zajímavých věcí skutečně prozradil.