Euro Truck Simulator 2 Zpravodajství

V zemích daleko na severovýchodě se pomalu rozednívá. Motor spokojeně přede, ve vzduchu je cítit slaná vůně moře a do očí se dostává jantarová záře... Vítejte v Euro Truck Simulator 2: Pobaltí.

Krone Trailer Pack do Euro Truck Simulator 2

Krone Trailer Pack do Euro Truck Simulator 2

Německé přívěsy do českých kamionů.

Pražské studio SCS Software rozšiřuje úspěšný Euro Truck Simulator 2 (Alza.cz) nejen o nové mapy.

S aktualizací 1.32 uvedlo do hry novou možnost vlastnit přívěsy kamionů, kterou prý nejvíce oceníte s DLC Krone Trailer Pack.

Tvůrci se totiž osobně sešli s lidmi z Krone, jedním z největších výrobců těchto typů vozidel v Evropě. Poskytli jim prý nejlepší možný servis, o jakém se vždy snilo, aby je bylo možné implementovat do hry.

Číst více...

Kamionové vánoční přání

Od pražských SCS Software.

Stylové vánoční přání dorazilo od pražského studia SCS Software, tvůrců oblíbených sérií American Truck Simulator či Euro Truck Simulator (Alza.cz). Samozřejmě se nemůže točit okolo ničeho jiného než okolo kamionů, kteří svým troubením zahrají sváteční melodii:

Itálie rozšíří Euro Truck Simulator 2

Typické rysy za volantem.

Domácí studio SCS Software chystá rozšíření oblíbeného simulátoru řidiče kamionů Euro Truck Simulator 2 (Alza.cz na jih. Po Skandinávii či jiných zemích zamíříte do slunné Itálie a to už koncem letošního roku.

Domácí studio SCS Software dalo na vědomí, že začátkem týdne vypustilo zásadní rozšíření pro mimořádně úspěšný simulátor řidiče kamionu, Euro Truck Simulator 2 (Alza.cz).

Výhodná kolekce her s kamiony

Úctyhodný náklad obsahu.

Comgad dnes nejen že vydal Kholat, ale také oznámil největší kolekci her od domácích SCS Software, ve které se stanete králem evropských silnic.

Skandinávský přídavek do Euro Truck Simulator 2 má datum a trailer

Domácí studio SCS Software, jejichž úspěšný Euro Truck Simulator 2 se podle SteamSpy blíží dvěma milionům kusů, přišli během velikonočního víkendu s důležitým oznámením na blogu.

DLC Scandinavia vyjde přesně 7. května. Vše je prý na dobré cestě a i díky tomu si mohli dovolit uveřejnit první video s průletem novým prostředím. To má vynikat v ETS2 dosud nevídanou pestrostí, když na tvorbu nových modelů a textur padlo více člověkohodin než na základní hru.

Celkový vzhled a pocit z krajiny na severu Skandinávie je úplně jiný než v jižní části plné lesů, jezer a polí. Tady budete řídit kamion po silnicích, které vedou přes hory, skalní útvary, údolí či dlouhé tunely, někdy dokonce s křižovatkami uvnitř.

Číst více...

Euro Truck Simulator 2 s novým nasvícením a počasím

Za volantem se budete více kochat.

Pražské studio SCS Software nedostává tolik prostoru v médiích jako Bohemka nebo Warhorse, ale s jejich Euro Truck Simulator 2 dosahují možná ještě větších úspěchů. Stačí vzpomenout zabydlení se na mnoho měsíců v žebříčku nejhranějších her na Steamu nebo popularitu neoficiální multiplayerové modifikace.

Domácí studio SCS Software nenechává populární simulátor řidiče kamionů ležet ladem ani navzdory jeho stáří. Vypustilo nový patch 1.11, který se podle popisu změn dá považovat za zásadní.

Euro Truck Simulator 2 s neoficiálním multiplayerem

Brázdění dálnic v konvoji s ostatními.

Velmi úspěšná česká hra od SCS Software byla dosud jen singleplayerovým zážitkem. Partička nadšenců se rozhodla, že do ni přidá neoficiální multiplayer v chystané modifikaci ETS2MP, jejíž otevřená alfa se otevře všem už 1. května.