The Evil Within 2 Zpravodajství

Bethesda pocítila, že pouhé zlevnění plné verze (799 Kč za PC verzi a 1199 Kč za konzolovku na Alza.cz) nemusí pomoci k nabuzení většího zájmu ze strany hráčů.

Bethesda na to nijak dopředu neupozorňovala, zcela záměrně. Je totiž pro ni výhodnější a bude se o tom všude více psát, pokud to "jako by" objeví komunita sama, než pokud by to výrobce oficiálně oznámil tiskovou zprávou.

Dnes oficiálně přicházející The Evil Within 2 na pulty obchodů (Alza.cz) byl podroben technickému rozboru obou verzí pro PS4. Něco dopadlo dobře, něco zase hůře.

Startovní trailer The Evil Within 2

Startovní trailer The Evil Within 2

Připraveni na noční můru?

Včerejší hodinu a půl jste možná ignorovali, to je v pořádku, protože byla samozřejmě spoilerem. Startovní trailer je v tomhle směru naprosto nezávadný a pokud se tedy stále nemůžete rozhodnout, zda do tohoto survival hororu zítra půjdete, může vás nalomit.

S každým dalším videem se totiž zdá, že The Evil Within 2 (Alza.cz) má ještě ještě větší záběr, než jsme si dosud mysleli. Jen je samozřejmě dost psycho a nočních můr se možná nezbavíte ani po vypnutí hry.

Číst více...

Tu skladbu určitě znáte v originálu od skupiny Duran Duran, případně z odhalovacího E3 filmečku z června. Remix Ordinary World s ženskou zpěvačkou doprovází oficiální spot na The Evil Within 2 (Alza.cz), který se právě začal vysílat v zahraničních TV stanicích. Tento drsný survival horor, nově s otevřeným světem, totiž vyjde už za pár dnů, v pátek 13. října.

30 minut hraní a postřehy o The Evil Within 2

Odklon od koridorů méně děsivý?

Dnes odpoledne bylo uvolněno embargo na materiály z novinářské předváděčky The Evil Within 2 (Alza.cz), která se konala koncem minulého týdne například v Londýně. Současně s tím dostala zelenou nová dlouhá videa z hraní:

Uniklá nahrávka The Evil Within 2

Pokoutně na Gamescomu.

To, co Bethesda předváděla žurnalistům minulý týden na kolínském veletrhu, někdo pokoutně natočil a pustil na internet. Gamescom demo řijnového The Evil Within 2 (Alza.cz) sice nevyniká kvalitou obrazu, zato nabízí delší, dosud neviděnou pasáž z tohoto atmosférického survival hororu od Tango Gameworks. Jedná se o druhou kapitolu, ve které detektiv Sebastian Castellanos hledá svou zmizelou dceru ve strašidelných interiérech i exteriérech.

Další den, další matroš ze survival hororu od Bethesdy a Tango Gameworks, tentokrát o zvráceném fotografovi. The Evil Within 2 vyjde pro PC/PS4/X1 v září (Alza.cz).

Že to nebude jen horor na jeden průchod a následné odložení do bazaru, se pokouší přesvědčit Bethesda. Nové možnosti pro přizpůsobení vašeho zážitku zvýší znovuhratelnost The Evil Within 2 (Alza.cz) a také dovolí hráčům, aby každý hrál svým vlastním stylem.

The Evil Within 2 v traileru o přežití

Bethesda dnes publikovala nový trailer z říjnového hororu The Evil Within 2, který pojednává o snaze hlavního hrdiny přežít, ačkoli ho ohrožuje plno nebezpečí.

Hra bude na konzoli Xbox One X podporovat rozlišení 4K a také efekt HDR, což platí i pro Wolfenstein 2: The New Colossus.

Číst více...

The Evil Within 2 v příběhovém traileru

Sebastian Castellanos je sice ostříleným detektivem, ale tentokrát bude vyobrazen trochu jinak: jako muž, který zápolí se ztrátou a depresí. Nikdo nevěřil jeho příběhu a vyrazili ho od policie, což ho uvrhlo ještě hlouběji do honby za pravdou. Jelikož nemohl najít žádná pevná vodítka, Sebastian se stal emocionálně narušenou osobou a propadl své staré neřesti, kterým je alkohol.

Pak ovšem potká svou původní parťačku Kidmanovou, která mu sdělí, že jeho dcera považovaná za mrtvou je možná stále naživu. Problémem je, že Mobius ji používá ke svým experimentům a pokusům o vytvoření světa STEM, kde se ale ztratila. Budete Kidmanové věřit, nebo spíš usoudíte, že to hraje na obě strany?

Druhý trailer survival hororu The Evil Within 2 tedy nastínil příběh, čímž navázal na ten oznamovací z pondělí. Tajenku budete moci rozluštit 13. října na všech hlavních platformách.

Číst více...

I druhé spekulované oznámení od Bethesdy se dnes ráno oficiálně zhmotnilo. The Evil Within 2 od Tango Gameworks nabylo reálných obrysů a vyjde odvážně v pátek 13. října pro PC, PS4 a X1. Debutový trailer: