Fallout 76 Zpravodajství

To, jak dopadl Fallout 76 (Alza.cz), je jedna věc, která se postupem času může vylepšit. Avšak nic to nemění na atraktivitě oficiálního merchandise s touto slavnou postapokalyptickou značkou.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Bethesda Softworks s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová online RPG hra Fallout 76 (Alza.cz) od Bethesda Game Studios. K dispozici je krabicově pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Kolik místa zabere Fallout 76

Velikost na Xboxu.

Krátce poté, co Microsoft odhalil přesnou velikost xboxového Red Dead Redemption 2 (Alza.cz), což dělalo 89 GB (méně než těch 105 GB na PS4), jsme se to samé dozvěděli u jiné velké hry podzimu.

Kolik místa zabere beta Fallout 76?

Kolik místa zabere beta Fallout 76?

Detaily o jejím konání + intro filmeček.

Jak Bethesda slíbila, tak i učinila. Dozvěděli jsme se od ní detaily o chystané betě Fallout 76 (Alza.cz)

K jejímu hraní budete potřebovat 45 GB volného místa na harddisku, ale s žádným pre-loadem nepočítejte. Ani s tím, že by servery běžely nonstop, půjde jen o zátěžové testy v určené časy.

Co zamrzí, je skutečnost, že majitelé PS4 / X1 si budou muset po oficiálním vydání finální hry v půlce listopadu opětovně stáhnout všechny soubory znovu (z digitálních obchodů, tzn. podruhé po betě). Na PC toho naštěstí budete ušetřeni, tam si soubory z bety smíte ponechat (jak známo, bude to de facto plná hra) a jen je aktualizujete.

Číst více...

Proč přesně se Fallout 76 vyhne Steamu?

Bethesda vysvětluje své pohnutky.

Bethesda postupem let vyrostla do firmy takové velikosti a důležitosti, že si může dovolit "vyskakovat", podobně jako třeba Blizzard se svou službou Blizzard.net, kam umísťuje své hry exkluzivně a nemusí se tak dělit s nikým jiným o tržby z PC digitálek.

Beta Fallout 76 bude už plnou hrou, ale na Steamu je kupodivu nenajdete

Můžeme hořekovat nad tím, že současné bety, velmi populární v herním průmyslu, nejsou bety v pravém slova smyslu - spíš takovými většími, časově limitovanými demoverzemi nebo předčasným přístupem. Ale hráči si na tento termín zvykli a rozumí mu, takže ho prostě používá i Bethesda.

V aktualizaci oficiálního FAQ na homepage Fallout 76 jsme se dozvěděli dvě zajímavosti týkající se právě B.E.T.A. programu, který k předobjednávce poskytne většina domácích obchodů včetně Alza.cz (tam jen řeší technický způsob distribuce kódů).

Jednak: obsahem bety bude prý de facto plná verze hry (testeři k ní dostanou přístup), takže si ji vlastně zahrajete už někdy během října a ne až v půlce listopadu, kdy je oficiální termín vydání. Jen samozřejmě musíte omluvit nějaké chyby, nedodělky či padající servery, jak se to u betaverzí občas děje.

Číst více...

Fallout 76 asi s ukazateli hladu a žízně?

+ stav vývoje Starfield a TES VI.

Neberte to jako něco potvrzeného, spíš jen malý postřeh fanoušků. Ve videích z Fallout 76 (Alza.cz) se totiž v HUDu vyskytují dva neznámé ukazatele, reportují PCGamesN.

Konečně víme, jak funguje Fallout 76 - online co-op i sólo + další videa

Můžete dokonce seslat atomovku + 4K obrázky, obal.

UPDATE pondělí 05:00 - "Vždy jsme chtělí odvyprávět příběh o vás a dalších postavách, které jako první opustí po pětadvaceti letech v úkrytu Vault 76 v tzv. Reclamation Day. Každá z těchto postav bude živý člověk. Fallout 76 (Alza.cz) je totiž kompletně online," odhalil předpokládanou věc ředitel tvůrců z Bethesda Game Studios, Todd Howard dnes časně ráno na E3 konferenci. Prý chtěli zkusit, jaká bude jejich typická hratlenost v mulťáku, nedokázali tomu svádění odolat. Ale pozor: můžete hrát klidně i samostatně, prozkoumávat obrovský svět, plnit úkoly a levelovat. Čili hrát stejně jako minulé díly, ale snazší a zábavnější prý bude společně s někým v co-opu.