Forza Horizon 4 Články

Herní komunita dnes neřeší nic jiného. Pečlivě přezkoumává záběry z nočního pořadu Inside Xbox, aby zjistila, jestli to bylo skutečné nebo fingované hraní. Ostatně nebylo by to poprvé, co by Microsoft něco takového podnikl, stačí vzpomenout na dema Kinectu.

Odhalení Forza Street

Závodní odbočka.

Forza Motorsport 8 se letos nedočkáme, protože Turn 10 chtějí raději prodloužit životnost sedmičky a řádné pokračování si nechají až na 2020, patrně aby šlo o startovní hru pro nový Xbox.

Únorová nabídka plných her k Xbox Live Gold

+ přírůstky na Xbox Game Pass, sleva Xboxu s Forza Horizon 4.

Xbox v rámci programu Games with Gold (Alza.cz) pro zlaté členy služby Xbox Live opět přichystal zajímavou nabídku. Předplatitelé se mohou už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Krátce po oznámení na E3 a zklamání z absence Londýna i motorek přichází odkrytí dalších vlastností Forza Horizon 4 (Alza.cz). Ta v říjnu na Xbox One X pošlape v 60 fps, patrně díky menší pestrosti britského venkova oproti Austrálii minule (ta jela i po X1X 4K updatu jen 30fps, těch 60fps zůstalo i dál výsadou PC verze).

Zklamání: Forza Horizon 4 bez Londýna a motorek

A jak / proč se mění roční období?

Playground Games přiznali, že zasazení do Velké Británie (viz nedělní oznámení) nebylo jejích první volbou. Hledali prý vhodné (rozuměj: jednodušší) prostředí, kde budou moci mít čtyři roční období, které budou nutit hráče, aby se do hry stále znovu a znovu vraceli, tzn. aby byla hra pořád něčím čerstvá.