Life is Strange 2 Zpravodajství

Odhalující trailer Life is Strange 2

Square Enix a Dontnod před okamžikem vypustili očekávaný debutový trailer adventury Life is Strange 2 (Alza.cz).

První epizoda z pěti vyjde digitálně velmi brzy, už 27. září, pro PC, PS4 a X1.

Druhá řada bude mít nové hrdiny: dva bratry, Seana a Daniela Diazovy, ve věku 16 a 9 let. Po tragických incidentech v Seattlu jsou nuceni utéct z domova a jelikož se obávají policie, míří do Mexika, kde se prý skrývá tajemná nadpřirozená síla. Hra tak bude o dobrodružství na cestě, kdy starší z bratrů vůbec nehledí odpovědnosti za toho mladšího a brzy mu dojde, že jeho rozhodnutí ovlivní jejich životy navždy. První screenshoty:

Číst více...

Life is Strange 2: Episode 1 má termín

+ propojení s Captain Spirit.

Square Enix na to jdou zvláštně. Stále neřekli, kde se druhá řada této adventurní série odehraje a kdo bude její hlavní hrdinkou či hrdinou, jen že vše bude nové, i nový příběh. Detaily nám sdělí až v srpnu, dělají na dvojce už prý mnoho let.

Trailer na Farewell do Life is Strange

Trailer na Farewell do Life is Strange

Bonusová epizoda + co dál?

Odrostlé holky hrající si s panenkami trochu jinak, než bývá normální. Objev zapomenuté magnetofonové kazety po pěti letech. Blbnutí na dětském hřišti na zahradě v pirátském převleku... I to uvidíte v čerstvém traileru na bonusovou epizodu Farewell, která vychází v těchto dnech pro majitele Deluxe edice, v krabicové kompilaci všech epizod Before the Storm (Alza.cz) či samostatně (na Steamu má 3,5 GB).

Výrobce této adventury se při té příležitosti na blogu nechal slyšet, že už v příštích měsících se dozvíme o novém příběhu a postavách ze současnosti z příští řady Life is Strange.

Na svědomí to budou mít tymy Michel Koch a Raoul Barbet ze studia DONTNOD. Jinými slovy, Deck Nine Games touto bonusovou epizodou končí, stejně jako dabéři původní hry (Ashly Burch a Hannah Telle), kteří se vrátili jen pro namluvení mladších, nevinných verzí Chloe a Max ve Farewell.

Číst více...