Life is Strange Before the Storm Zpravodajství

Značné zatraktivnění katalogu Xbox Game Pass v posledních týdnech

Life is Strange: Before the Storm či Spintires: Mudrunner + výhodná cena.

Microsoft to s tlačenkou služby Xbox Game Pass myslí smrtelně vážně (Alza.cz). V uplynulém měsíci tam přidal tolik zajímavých her, že se rozhodně vyplatí o ní uvažovat. Možná až do té míry, že by existence této služby mohla zviklat v rozhodnutí, kterou konzoli pořídit, když na PS4 obdobná služba chybí.

Kolegové z portugalského Eurogameru natočili rozbalování novinářské verze minulý týden vydané adventurní kompilace Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz). Obsahuje některé shodné bonusy jako Vinyl edice dostupná pro běžné smrtelníky z online-shopu Square Enix, tzn. soundtrack a sošky Chloe s Rachel, byť jiné věci jsou odlišné.

Trailer na Farewell do Life is Strange

Trailer na Farewell do Life is Strange

Bonusová epizoda + co dál?

Odrostlé holky hrající si s panenkami trochu jinak, než bývá normální. Objev zapomenuté magnetofonové kazety po pěti letech. Blbnutí na dětském hřišti na zahradě v pirátském převleku... I to uvidíte v čerstvém traileru na bonusovou epizodu Farewell, která vychází v těchto dnech pro majitele Deluxe edice, v krabicové kompilaci všech epizod Before the Storm (Alza.cz) či samostatně (na Steamu má 3,5 GB).

Výrobce této adventury se při té příležitosti na blogu nechal slyšet, že už v příštích měsících se dozvíme o novém příběhu a postavách ze současnosti z příští řady Life is Strange.

Na svědomí to budou mít tymy Michel Koch a Raoul Barbet ze studia DONTNOD. Jinými slovy, Deck Nine Games touto bonusovou epizodou končí, stejně jako dabéři původní hry (Ashly Burch a Hannah Telle), kteří se vrátili jen pro namluvení mladších, nevinných verzí Chloe a Max ve Farewell.

Číst více...

Čas Farewell do Life is Strange

Bonusová epizoda.

Jak známo, začátek března bude patřit krabicové kompilaci Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz), kterou doprovodí bonusová epizoda Farewell.

Mělo se tak stát až zítra 20. prosince, ale nakonec je k dispozici pro PC/PS4/X1 už dnes večer. Hovoříme o třetí epizodě adventurní série Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz). Na oslavu této události přichystali Square Enix nový trailer o celé třídílné sezoně, která je dle názoru recenzentů něčím mnohem větší než jen obyčejným prequelem či nastavovanou kaší:

Druhá epizoda Life is Strange má datum

Ošklivější stránka města.

Prostřední z pouhých tří epizod Before the Storm (Alza.cz), koncem prázdnin odpáleného prequelu pro Life is Strange, byla blíže představena. Vyjde už 19. října a bude mít podtitul Brave New World.

Varování o Denuvo v prequelu Life is Strange

Proběhlo však testování.

Poučeni kauzou okolo Sonic Mania, šli tvůrci Life is Strange do sebe a před zítřejším vydáním (v 18:00 středoevropského času) první epizody prequelu Before the Storm (Alza.cz) přiznali jednu nepříjemnou věc.

Startovní trailer Before the Storm

Startovní trailer Before the Storm

Prequel Life is Strange.

Square Enix se před Gamescomem vytasili se startovním trailerem Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz). Docela zbytečně brzy na to, že se první epizoda objeví až 31. srpna (PC/PS4/X1), ale chápeme, že nějak ten lineup pro výstavu naplnit musejí a hodí se všechno.

Detaily o tomto prequelu v našem dřívějším zpravodajství.

Číst více...

Bonusová epizoda Farewell, nový režim Mixtape pro sestavení vlastního seznamu skladeb ze soundtracku (přehraného během filmečku) a také exkluzivní balíček oblečků pro hrdinku. To je obsah Deluxe edice Life is Strange: Before the Storm, jak ji přiblížilo nové video:

Proč jen tři epizody prequelu Life is Strange?

A jak se tváří autoři originálu.

Populární adventurní předchůdce měl pět epizod, takže se na mysl logicky vkrádá otázka, proč bude mít brzký prequel - Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz) - pouze tři a bude také o něco kratší (6 až 9 hodin).

David vs. Chloe z prequelu Life is Strange

Úvodních 10 minut hraní.

Koho bavilo stát se americkou teenagerkou, jistě se rád mrkne na nové záběry z úvodu první epizody (31. srpna PC/PS4/X1) prequelu Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz).

Na dvě hlavní hrdinky srpnového Life is Strange: Before the Storm (Alza.cz) se zaměřuje nový vývojářský deníček od scénáristů a spisovatelů Dontnod, kteří vypráví hlavně o složitých charakterech postav.

Ve francouzském studiu Dontnod se nenudili, když pro E3 museli připravit dvojici dlouhých dem. Jedna 20 minut z nedávno potvrzeného prequelu adventury Life is Strange Before the Storm, které nebudeme popisovat, abychom se vyhnuli spoilerům...