Monster Hunter World Zpravodajství

Monster Hunter World na PC trhá rekordy

Překonalo Kingdom Come.

Kdo by to byl býval řekl? Že zrovna taková hra bude válcovat Steam? Důsledek okurkové sezóny? Důkaz, že úplně všichni teď nejsou někde na dovolené či u vody?

Jak šlape Monster Hunter World na PC?

Technické postřehy + vytípané obrázky v ultra hi-res.

Média dostala od Capcomu zelenou, aby se podělila o první názory na brzkou PC konverzi Monster Hunter World (Alza.cz), která se na Steamu objeví už začátkem srpna (krabicově začátkem září).

HW nároky Monster Hunter World PC

+ dnes se dozvíme datum.

Dnes večer v 18 hodin středoevropského času budeme vědět nové informace o PC verzi Monster Hunter World (Alza.cz), lovecké akci od Capcomu s nejsilnějším startem všech dob, jejíž konzolovky jsou mimochodem momentálně zlevněné o třetinu.

Videosrovnání Monster Hunter World

Xbox One X vs. PS4 Pro.

Lovecká hra od Capcomu zůstala jedničkou v Británii i druhý týden od startu, takže se přímo nabízela kolegům z Digital Foundry, aby ji pořádně proklepli po technické stránce.

Kdo jiný než japonský časopis Famitsu, když jde o japonskou produkci, by měl mít to privilegium zhodnotit jako první na světě Monster Hunter World (Alza.cz)?

Oku lahodí, je však velmi nebezpečné. Takové jsou Coral Highlands, neboli Korálová vysočina z brzké hry Monster Hunter World (Alza.cz), která se nám ukazuje v devíti minutách nových záběrů z hraní:

Dračí trailer z Monster Hunter World

Dračí trailer z Monster Hunter World

Čím dál nadějnější.

Tahle hra o lovení monster by koncem ledna nemusela sloužit pouze jako záplata na zimní sucho. V novém japonském traileru nezapře, že její výrobce z Capcomu má na svědomí sérii Dragons Dogma, protože i zde budou létající draci a další propracovaná monstra, se kterými se na férovku utkáte. Jmenují se Teostra, Kushala Daora či Dodogama. Seznámíte se i s některými NPC postavami, od kterých dostanete zadání úkolů.

Monster Hunter World (Alza.cz) se tedy zatím jeví velice nadějně a jeho druhé kolo PS4 bety (18. - 22. ledna) bylo dnes potvrzeno i pro obyvatele Evropy.

První DLC pro hru přinese později známé monstrum Deviljho, které bude bezplatné a mihne se v závěru anglické verze traileru.

Číst více...

Monster Hunter World na PC dost pozdě

+ představen Expedition mód.

Dosud se mělo za to, že půjde o otázku týdnů, maximálně pár měsíců. V tomto směru je večerní prohlášení producenta Ryozo Tsujimoto zklamáním.

Analýza bety Monster Hunter World

+ plány s rozšiřováním.

Jelikož v lednu nic zajímavějšího nevyjde, pozornost logicky směřuje na Monster Hunter World (Alza.cz). V něm se hráči postaví do role lovce vyhledávajícího divoká fantastická zvířata. Úkoly tam budete plnit buď na vlastní pěst, či po boku svých přátel díky v sérii novému online módu pro až tři živé hráče.

20 minut hraní Monster Hunter World

Monstra i sociální prostor.

Capcom vypustil nové záběry z lednové PS4/X1 hry Monster Hunter: World (Alza.cz), v nichž uvidíte spoustu dalších lokací a mnoho monster. Zdejší herní svět budete prozkoumávat společně s přáteli, přičemž v základně si svého lovce přizpůsobíte a řádně se na vše připravíte. PC verze se objeví někdy později, PS4 exkluzivní beta proběhne mezi 9. a 12. prosincem.

Mikrotransakce a loot boxy je něco, na co si asi budu muset hráči zvyknout. Má je Shadow of War, má je Call of Duty: WWII, má je Star Wars: Battlefront 2. Prostě každá větší hra v poslední době. Takže je docela osvěžující, když se nějaká velká hra rozhodne nic takového prostě nemít.

Beta Monster Hunter World bude exkluzivně na PlayStation 4

Monster Hunter World (koupit na Alza.cz) bude mít veřejnou betu v prosinci a k dispozici bude exkluzivně na PlayStation.

Poběží od 9. prosince do 12. prosince a bude obsahovat tři různé questy, které si můžete zahrát buďto solo nebo v kooperaci. Dva z nich odhalí mapu Great Forest, kde se lovci mohou utkat s několika obrovskými monstry. Třetí quest vás dostane do pouštní lokace Wildspire Waste.

Podívat se můžete také na nový trailer:

Číst více...

Capcom hitparáda za období 2007-2017

Co frčelo který rok?

Z nedávného porovnání odbytu jednotlivých dílů série Resident Evil se mohlo zdát, že to jde s Capcomem od desíti k pěti. I soudě dle propadu zájmu o Dead Rising. Ovšem pravda je někde trochu jinde...

Monster Hunter World má termín

Poprvé i na počítače.

Capcom na dnešní konferenci Sony na Tokyo Game Show 2017 přivezl jednu z mála nových her, která není remasterem: Monster Hunter World.