Need For Speed Videa

Tento týden vychází opožděná konverze závodů Need for Speed pro počítače (Alza.cz) a odborníci z Candylandu se zaměřili na vizuální rozdíly oproti listopadovému originálu na PS4 a X1:

VideoOde dneška můžete hrát NFS PC

+ první video v 60fps.

Přestože plné Need for Speed vyjde pro PC až 17. března (Alza.cz), členové předplatitelského programu Origin Access mohou začít hrát už dnes, 9. března, a to po dobu 10 hodin.

Bez debat nejlákavější částí těchto závodů se stanou široké možnosti přizpůsobení vašeho vozu. Jak tyto úpravy přesně fungují, co vše bude možné vyladit a jak, případně jak se bude práce v garáži lišit od Underground 1 či 2, předvádí nové dlouhé video:

Na středeční konferenci se EA věnovali jen renderovaným sekvencím s živými herci, které budou nahrazovat menu. Takže určitě uvítáte, že se objevilo vůbec první video přímo z jízdy po městě v rebootu Need for Speed. Je to sice jen kamerová nahrávka z Kolína nad Rýnem, ale vypovídá toho dost:

EA dnes odhalili gró nového NFS, čím má být příběh tak vtahující, jak slibovali: hra bude plynule prolínána živými filmečky s reálnými herci, natočené kamerou v pohledu z vlastních očí, což má Frostbite nově umět. Něco jako ve starých adventurách typu Phantasmagoria, kde se míchaly živé scény s vaším rozhodováním. Tito živí herci vás v předpřipravených sekvencích naučí např. driftovat, ale záleží na vás, kterou z pěti cest vývoje si vyberete, můžete se stát i někým jiným a pak uvidíte i jiné filmečky.