Red Dead Redemption 2 Články

Red Dead Redemption 2 downgradován po posledním patchi?

Pokud jste už tento western stihli dohrát, můžete si gratulovat.

Po aplikaci posledního patche 1.06 se totiž náhle zhoršila grafika Red Dead Redemption 2.

Všimli si toho uživatelé Twitteru, kteří nahodili srovnávací obrázky. V aktuální verzi hry nečekaně chybí efekt ambient occlusion, který pomáhal atmosféře.

Číst více...

Red Dead Redemption 2 a DLC: jak se na ně dívají Take 2?

Nejprve naplní základní hru ještě více obsahem.

Prezident vydavatele Karl Slatoff a finanční ředitel Lainie Goldstein se zúčastnili konference Cowen and Company 46th Annual Technology o médiích a telekomunikacích, kde pronesli pár názorů ohledně DLC v souvislosti s říjnovým Red Dead Redemption 2 (Alza.cz).

Když člověk dnes zahlédl v některých médiích titulky, v nichž byla slova Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) a "zpoždění", proběhla jím zimnice. Touhle hrou se totiž řídí na podzim celá herní scéna - aby se ji pokud možno všichni vyhnuli, vše vychází o měsíc dříve než obvykle.

Krátce po třetím traileru a pátečním preview zveřejnil Rockstar další várku krásných obrázků z říjnového Red Dead Redemption 2 (Alza.cz).

PREVIEW Red Dead Redemption 2

PREVIEW Red Dead Redemption 2

O systému morálky, misích, koních či lovu.

Opravdu jen pár médií mělo možnost absolvovat třičtvrtěhodinové demo Red Dead Redemption 2 (Alza.cz), díky čemuž jsme - po třetím traileru a obrázcích - konečně zjistili nějaké bližší detaily o náplni této nejočekávanější hry roku.

Příběh tohoto prequelu bude o tom, že gangy Arthur Morgana a Van der Linde jsou nuceny uprchnout poté, co se loupež nezdařila. Když jsou na úprku, způsobují zkázu všude, kam zavítají. Vraždí a kradou na potkání každého, jen aby přežily a nedostihli je pronásledující lovci a zákony, ačkoli je tíží značné neshody mezi jejich členy.

Arthur, do jehož kůže se vtělíte, se prý bude muset rozhodnout mezi jeho vlastními ideály a loajálností vůči gangu, kde vyrostl. Hráči prvního dílu ho budou znát, jde totiž o Dutchův gang z předešlého dílu a Arthur je v něm jednou z výše postavených postav. Dění dvojky se tedy odehrává před příběhem Johna Marstona z jedničky.

Číst více...

Ve středu třetí trailer Red Dead Redemption 2

Že se kolem nejočekávanější hry roku začíná něco dít, naznačovaly střípky už před měsícem.

Ta spekulovaná prezentace pro média se nakonec zřejmě nekonala, nebo došlo ke změně plánů ohledně jejího konání, ale to nás teď už nemusí tolik trápit.

Rockstar Games totiž avizovali, že již tuto středu, 2. května v 17 hodin středoevropského času zveřejní v pořadí třetí trailer na Red Dead Redemption 2 (Alza.cz), který by již měl víceméně reprezentovat hotovou hru.

Číst více...

Když se nad tím pořádně zamyslíte, docela by to dávalo logiku: v dubnu konaná předváděčka Red Dead Redemption 2 (Alza.cz) a v květnu uvolnění embarga, aby se hra stihla pořádně představit ještě před mumrajem v době konání výstavy E3. Nebo bude vše úplně jinak...?