Resident Evil 2 (remake) Zpravodajství

Plány s rozšiřováním Resident Evil 2 zdarma

The Ghost Survivors a další.

Už zbývá jen pár dnů, než se na pultech 25. ledna objeví mimořádně slibný Resident Evil 2 (Alza.cz). Abyste o jeho koupi nepochybovali, v čemž utvrzují i první časopisové recenze s vysokým hodnocením, vytasil se nyní Capcom ve streamu s oznámením ohledně přídavného obsahu a bonusů.

Představení Hunk a Tofu z Resident Evil 2

V traileru po dohrání dema.

Tohle měli správně vidět jen ti, kteří dnešní demo dohrají do konce, a také se to mělo stát až o něco později. Nicméně na Novém Zélandu mají pátek o něco dříve a nemohlo to ujít natočení, resp. pozornosti.

Nové informace o Resident Evil 2

Z preview v Anglii.

Když si novináři zahráli preview verzi na srpnovém Gamescomu, prohlásili, že na hře nedokázali najít žádný nedostatek. A teď, po absolvování hodiny z kampaně za Leona a dvou hodin s Claire, mají stále stejný názor.

Americká sběratelka Resident Evil 2 remaku

+ nový vzhled Claire; bez VR.

Sice to jsou zatím detaily jen pro USA, leč příští měsíc bychom se měli dozvědět informace o její verzi pro Evropu, která - POZOR - má být odlišná (stejně jako u minulých dílů série), což potvrdil komunitní manažer.

Japonští hráči zažívají zklamání. Teď už tam mají večer a příležitost oznámit remaster Resident Evil 2 (Alza.cz) k jeho 20. výročí byla Capcomem propásnuta - pokud tedy nečeká, než se probudí všichni v Americe. Přitom ještě v pátek to působilo tak nadějně...

Stolní hra podle Resident Evil 2

Uspěla na Kickstarteru.

Remake druhého dílu série tu asi hned tak nebude, zato se můžete těšit na něco zajímavějšího. V kampani na Kickstarteru uspěla stolní hra Resident Evil 2.