Shenmue III Články

Shenmue 3 v Magic 2019 traileru a nové detaily

Na víkendové anime akci Magic 2019 v Monaku si odbyl premiéru nový trailer Shenmue 3, o němž jsme také na čtyřicetiminutové přednášce přímo od tvůrce (Yu Suzuki) slyšeli nové detaily.

Ve hře plánované na 27. srpna pro PC/PS4 bude až 500 NPC postav, což je desetkrát více, než se původně zamýšlelo, ale má to být podobné číslo jako v prvních dvou dílech série.

Rybaření bude řešeno tím, že Ryo navštíví některý z obchodů s rybami, půjčí si tam návnadu, rybářský prut a výbavu. Pak půjde chytat na několika různých místech, kde se vyskytují odlišné ryby, které pak můžete prodat. Celé to má být ve stylu bokovek ze Shenmue 2 a chybět nemají události jako rybářské soutěže.

Číst více...

Remastery Shenmue potvrzeny

Sega konečně oficiálně potvrdila to, co si mnozí vysnili. Vydá remastery prvních dvou dílů série Shenmue, což se stane někdy letos pro PC, PS4 a X1.

V jednom balení najdete dvě hry (jednička a dvojka), které mají zůstat věrné originálům, přičemž zároveň dojde k určitým vylepšením. Tím se myslí přizpůsobitelné rozlišení obrazovky, nastavení grafiky na PC, moderní či klasické ovládání a aktualizované uživatelské rozhraní.

Hráči též budou mít na výběr, jestli si zvolí anglický či japonský dabing.

Číst více...