Sniper Elite V2 Zpravodajství

Asi se chystá remaster Sniper Elite V2

Tentokrát byla australská ratingová organizace tím, kdo vyzradil něco, co ještě nemělo spatřit světlo světa.

Dle její databáze se připravuje remaster Sniper Elite V2 (Alza.cz), úspěšné střílečky o odstřelovači z druhé světové války.

Originál vyšel na jaře 2013 pro PS3, X360 a PC, takže je možné, že studio Rebellion a vydavatel 505 Games chtějí hru, tehdy s průměrným hodnocením 70 procent, oživit pro současnou generaci konzolí.

Číst více...

Plná hra Sniper Elite v2 napořád zdarma

Stačí o ní do večera požádat.

Zatímco dříve se minulé díly rozdávaly zdarma k předobjednávce, nyní to už tolik nezabírá a výrobci raději přistupují k mnohem účinnějšímu marketingovému kroku. Prostě nabídnou celého předchůdce k downloadu zcela zdarma, aby o sérii zvedli povědomí, nalákali k ní dosud nazasažené publikum, které pak začne pošilhávat po pokračování. I s tím rizikem, že starý díl může někomu bohatě stačit a nebude potřebovat nic dalšího. A pokud snad někdo krátkodobou akci propásne, může si takto zpropagovanou hru později koupit, "protože asi musí být dost dobrá, když ji hraje každý okolo."

Stáhněte si přeložený manuál do Sniper Elite V2

Dodatečně od Hypermaxu + startovní trailer.

Původní zpráva - Z dnes vycházející druhoválečné střílečky Sniper Elite V2 se vyklubal nečekaný trhák, na němž recenzenti ocenili (8/10) netuctovost (vedle Call of Duty) a také důraz na detaily, jako je třeba zabití dvou postav najednou díky náhodnému odražení kulky od kostry, nebo možnosti prostřelit nádrž vozidla.

Sniper Elite V2 má dva české distributory

Je ale vůbec o co se rvát? Posuďte z nahrávky.

Původní zpráva - Druhoválečná střílečka Sniper Elite V2 patří mezi tituly, s jejichž oficiální distribucí se v ČR ani příliš nepočítalo. Ale velmi atraktivní tématika pro příležitostné hráče, solidní odbyt jedničky a vstřícné podmínky ze strany zahraničního vydavatele - který tuší, že ve výsledku bude rád za každý prodaný kus - nakonec zařídily, že u nás má distributory dokonce dva. Důvodem je, že práva drží dva různí vlastníci (505 Games, Mastertronic) v závislosti na verzi hry.

Tento týden demo Sniper Elite V2

Americký agent v ulicích města Schöneberg.

Na 10. dubna se chystá demo válečné střílečky Sniper Elite V2. Fanoušci PC však mají smůlu, demo vyjde jen ve verzích pro Xbox Live a PlayStation 3.

První trailer ze Sniper Elite V2

První trailer ze Sniper Elite V2

Ukazuje zabijáckou kameru přímo z hraní.

505 Games a Rebellion dnes vydali první trailer ze střílečky Sniper Elite: V2. V sedmdesátivteřinovém videu poskládaném čistě ze záběrů z hraní uvidíte novou zabijáckou kameru Kill Cam, která vám v detailu a zpomalém bullet-timovém módu za odměnu ukáže důsledek toho, když přesně zamíříte ze své odstřelovačky.

Ve videu ze hry, kterou šéf vydavatelství 505 označil za "nejbrutálnější realistickou střílečku na trhu", je ale vidět také příjezd tanků do zničeného Berlína v roce 1945. Hlavní motto Sniper Elite V2 operuje s myšlenkou, že jedna kulka může změnit historii, což autoři hodlají demonstrovat právě na událostech z 2. světové války.

"Trailer ukazuje, že Sniper Elite V2 není žádná řežba. Musíte být taktičtí, přemýšlet dopředu a raději si od akce udržovat odstup, než abyste se do ní bezhlavě vrhli a teprve potom hledali únikové cesty. To jsou přesně ty kvality, které hráči ocenili na prvním dílu," dodal šéf vývojářů z Rebellionu, Jason Kingsley.

Číst více...

Oznámení Sniper Elite V2

Tvůrci Aliens vs Predator nezavřou krám.

Britské studio Rebellion nemusí zavřít krám. Vedle práce pro Konami (akce NeverDead o přežití bez částí těla) se jim podařilo podepsat kontrakt s vydavatelem 505 Games na vytvoření hry Sniper Elite V2. Vyjde v roce 2012 pro současnou generaci konzolí (jednička byla i pro PC).