Soulcalibur 6

Spotlight

Byla jen otázka času, než se něco podobného objeví. Ostatně se zdá, že i přímo Namco Bandai navrhli postavu s tímto na mysli, nemluvě o snadnou upravitelnost Unreal enginu.

Pokud budete hrát Soulcalibur 6 na Linuxu, dostanete ban

Steam to umožňuje, ale v onlinu si neškrtnete.

Linux nikdy nebyla příliš herní platforma, ale Steam Play od Valve to pomalu mění. Pokud si ovšem na Linuxu spustíne online část Soulcalibur 6, může vás čekat velmi nepříjemné překvapení. Hráči, kteří používají režim kompatibility na Steamu v Linuxu říkají, že byli zabanovaní a ban platí na celý účet, takže se už ani nepřepnete do Windows.

Dnes vychází bojovka SoulCalibur 6

+ startovní trailer a Bowsette.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje nová hra z legendární série bojových her - SoulCalibur 6 (Alza.cz). K dispozici je pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

VideoZáklady boje v SoulCalibur 6

Připravte se na pátek.

Mark "MarkMan" Julio (Twitter), komunitní poradce Bandai Namco, organizátor akcí a lídr scény v Tekkenu, vám v novém oficiálním videu objasní základy boje v SoulCalibur 6 (Alza.cz).

VideoSoulCalibur 6 a Raphael

Další bojovník.

Je to šikovná forma, jak existenci hry neustále, každých pár dnů, připomínat, až do jejího vypuštění v půlce října.

VideoDva veteráni do SoulCalibur 6

Seong Mi-Na a Astaroth.

Ne obvyklou jednu, nýbrž hned dvě postavy představili Bandai Namco na víkendové akci EVO 2018 v americkém Las Vegas, kde také ukázali některé jejich speciální pohyby.

VideoSoulcalibur 6 představuje Voldo

Další ovladatelný bojovník.

Použije nebezpečné zbraně Manas a Ayus. Bojový styl se naučil sám. Je hluchý a němý. Jinak jde o strážce pekla, čemuž odpovídá strašidelná vizáž.

SoulCalibur 6 venku 19. října

+ příběhový trailer, dvě speciálky.

Bandai Namco dnes večer konečně řekli, kdy vydají vyhlíženou bojovku, kde jako hostující postava figuruje i Geralt (v rámci DLC přibudou i další takové, avšak ne do příběhu).

Po již víceméně tradičním úniku došlo k představení dalšího bojovníka ze SoulCalibur 6 (Alza.cz) oficiální cestou od Bandai Namco. Krom toho navíc náš partnerský obchod začal uvádět datum vydání 24. srpna, což by bylo dříve a výhodnější než v ten spekulovaný konec září, kdy už bude přeplněno. Ale pravděpodobně jde o pouhý odhad, nic interního.

Siegfried ze Soul Calibur 6

Představen legendární válečník.

Očekáváná bojovka od Bandai Namco se nezadržitelně blíží, když vše klapne, mohla by snad dorazit na PC/PS4/X1 už začátkem prázdnin.

Ivy a Zasalamel ze Soul Calibur 6

Potvrzeny dvě postavy.

Bandai Namco dnes potvrdili, že v chystané bojovce Soul Calibur 6 (Alza.cz) se vrátí dvě oblíbené postavy z předešlých dílů - Ivy a Zasalame.

Bandai Namco dnes vypustili teprve druhý trailer k bojovce Soul Calibur 6, která byla oznámena na nedávných The Game Awards a už jsme vám z ní přinesli dojmy.

PRVNÍ DOJMY ze Soul Calibur 6

Včasná odveta bojovky?

Jen málo zážitku je tak zdrcujících, jako když vám někdo v bojové hře pořádně zvalchuje hřbet. Z prstů se vám vytrácí koordinace; krev vám mizí z tváře; veškerý pocit strategie vezme za své, zatímco jeden úder za druhým proniká vaší obranou a bez milosti vámi smýká po aréně. V tomto okamžiku už váš protivník nebojuje ani tak s vámi jako spíš s vlastními limity: vy jste pouhá loďka, kterou zmítá oceán schopností vašeho soupeře. Nový systém Reversal Edge v Soul Calibur 6 tohle všechno splňuje do puntíku jako vybroušená přístupná minihra, která resetuje setrvačnost a dává zápasníkovi v nesnázích šanci nabrat nové síly. Právě z tohoto důvodu to mezi fanoušky série a mistry psychologie bojových her způsobí nejspíš určitou kontroverzi, ale méně zkušení hráči to pravděpodobně ocení.