Star Wars: Battlefront 2 (DICE) Články

Nálepky "té hry s lootboxy" se sice asi už nikdy nezbaví, navzdory svým zjevným kvalitám po jiných stránkách, nicméně pokouší se na to zapomenout dnes ohlášeným novým obsahem zdarma.

Podpora Ansel do Kingdom Come a Battlefront 2

Ovladače i pro Sea of Thieves.

V den uvedení Sea of Thieves (Alza.cz) si Nvidia připravila pro hráče Game Ready ovladače splňující certifikaci WHQL od společnosti Microsoft, které jim prý poskytnou nejlepší možný zážitek. Programátoři prý pracovali do poslední možné minuty, aby optimalizovali výkon a hratelnost.

PREVIEW Star Wars Battlefront 2

PREVIEW Star Wars Battlefront 2

Známe první detaily o příběhu i MP.

Star Wars Battlefront 2 (Alza.cz) bude obsahovat kampaň pro jednoho hráče, která navazuje na Návrat Jediů. Bude se odehrávat během 30letého časového období mezi zničením Hvězdy smrti a událostmi filmu Síla se probouzí.

Většina příběhu, který je v souladu s filmy, je vyprávěna z pohledu Iden Versio, velitelky elitní speciální jednotky Galaktického impéria jménem Inferno Squadron.

Iden a její tým představují něco mezi piloty stíhaček a komandem, jsou stejně tak smrtící ve vozidlech i jako pěchota a dobře se vyznají ve všech technologiích a výbavě Impéria. Iden má také svého vlastního parťáka droida, který se jí umí připnout na záda a bude sloužit jako obohacení celkové hratelnosti.

Číst více...