War Thunder Články

Opravujte a obchodujte s vzácnými vozidly ve War Thunder

Aktivita vývojáře Battlefield Engineer.

Společnost Gaijin Entertainment dnes spustila aktivitu vývojáře Battlefield Engineer s vojenskými vozidly v online hře War Thunder. Tato akce dává možnost hráčům hry War Thunder opravovat a obchodovat s vzácnými vojenskými vozidly. Hráči mají možnost získat bojový zničen I-180S a budou ho moci opravit a vrátit zpět do boje. Obnovením několik vozidel můžete s nimi obchodovat a to včetně vozů: VFW SPG, Pr.122bis ponorka, the Ju 388 J, the Merkava Mk.1 MBT nebo křižník HMS Tiger. Nejvýkonnější hráči budou mít šanci vyhrát exkluzivní kamufláž pro tyto stroje.

Aktualizace Locked on pro War Thunder

Přidává radary i střely země-vzduch.

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje vydání obsahové aktualizace 1.87 s podtitulem 'Locked on!' pro svou vojenskou online hru War Thunder. Ta do hry přidává radarové systémy jako novou mechaniku pro letadla, vrtulníky a tanky a také více než 30 různých strojů. Kompletní seznam nových strojů zahrnuje například první francouzské helikoptéry, nové křižníky a torpédoborce, první bojová vozidla 7. úrovně a také první SAM (surface-to-air: země-vzduch) systém ve formě sovětského vozidla 2S6 'Tunguska'.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila brzký příchod velké aktualizace obsahu s číslem 1.87 pro svou vojenskou bojovou hru War Thunder. Její vydání posune technologii bojových vozidel ve hře ještě o kus dál a dovolí tak hráčům utkat se ve strojích z konce 20. století, z nichž některé byly zařazeny do výzbroje dlouho po konci studené války. Kromě nové úrovně bojových vozidel zažije svůj debut i mnoho nových letounů a plavidel.

Ohnivý míč ve War Thunderu

Týmový fotbal s tanky.

Gaijin Entertainment a War Thunder zvou všechny nové i staré hráče do nejnovějšího a časově omezeného herního eventu - fotbalové soutěže Ohnivý míč.

Společnost Gaijin Entertainment dnes vydala aktualizaci 1.79 Project X, letošní již druhý masivní update své hry s válečnou technikou War Thunder. Více než dvě desítky nových a přepracovaných bojových vozidel i letadel, masivní nová mapa pro kombinované bitvy zasazená do italského regionu Kalábrie, nová mapa „Ladožské jezero" pro vzdušné bitvy a kompletně přepracované zvukové efekty letadel: Projekt X přidává do hry enormní množství nového obsahu.

Před blížícím se spuštěním uzavřené bety námořnictva War Thunderu, při kterém se zároveň poprvé představí tech. stromy prvních loďstev, představují vývojáři z Gaijin Entertainment novou třídu válečných lodí, které se ve hře objeví - lehké křižníky. Tato třída lodí disponuje zatím největší palebnou silou ze všech plavidel ve hře. Jejich velikost a ničivý potenciál z nich dělá středobod námořních bitev a jejich kapitánům leží na ramenou zodpovědnost za výsledek celé bitvy.

DOJMY z War Thunder: Ground Forces

Zúčastnili jsme se bety a srovnáváme s World of Tanks.

Gaijin Entertainment (neplést s Gaijin Games zodpovědných za Bit Trip sérii) jsou ruští vývojáři proslulí IL-2 Sturmovik. Nedávno začali soupeřit se známějším Wargamingem, ačkoliv si nejprve do zelí nelezli, protože Gaijin začal s letadly, kdežto Wargaming.net se pustil to tanků. Nedávno se aktivity obou společnosti proťaly, když byl vypuštěn World of Warplanes (dojmy) od Wargamingu a teď na oplátku přichází War Thunder: Ground Forces z dílny Gaijin. Perličkou je, že letadla od Gaijinu se původně jmenovala World of Planes.