War Thunder Zpravodajství

War Thunder ohlašuje aktualizaci 1.85 - největší letošní update

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila vydání aktualizace 1.85 "Supersonic" pro svou bojovou MMO s vozidly War Thunder. Je to největší letošní rozšíření hry, které přidává skoro 50 nových strojů včetně prvních nadzvukových proudových letadel a řízených střel typu vzduch-vzduch, nový italských strom bojových vozidel, nové moderní tanky jako jsou americký M3 Bradley a sovětský T-72A a také nové torpédoborce a lehké křižníky pro námořnictvo.

V aktualizaci 1.85, se letectvo ve War Thunderu dostává do nového věku. Původních pět úrovní letectva rozšířila nová šestá úroveň, na které se nachází několik nových nadzvukových strojů vyzbrojených řízenými střelami typu vzduch-vzduch. Mezi první moderní proudové stíhačky ve War Thunderu patří americký F-100D Super Sabre, britský Gloster Javelin Mk 9 a sovětský MiG-19PT. Boj v nadzvukových rychlostech samozřejmě používá realistický fyzikální model War Thunderu, který dovoluje simulovat vizuální efekt při přechodu na nadzvukovou rychlost i charakteristický "sonický třesk".

Letadla na 6. úrovni, stejně jako vrtulníky, mohou být vyzbrojena infračerveně naváděnými střelami vzduch-vzduch. Tyto první řízené střely jsou sice pro nic netušící kořist smrtící, ale nejsou moc obratné a dají se setřást rychlými úhybnými manévry. Přibyl i nový varovný systém, který hráče upozorňuje před přilétajícím nebezpečí. Na vrtulnících, které nejsou tak obratné, mohou hráči využít infračervených klamných cílů.

Číst více...

Nadzvuková letadla ve War Thunder

I řízené střely vzduch-vzduch.

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila, že v nadcházející aktualizaci 1.85 s podtitulem 'Supersonic' uvede do své bojové MMO War Thunder novou, nejvyšší úroveň letounů. Na nové, 6. úrovni najdete nadzvukové proudové stroj vyzbrojené řízenými střelami typu vzduch-vzduch - kompletně nový typ výzbroje ve hře.

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila, že Italové budou dalším národem, který se zapojí do pozemních bitev ve free-to-play MMO hře s vozidly War Thunder. V aktualizaci 1.85, která je naplánovaná na letošní prosinec, přijedou na bojiště desítky italských vozidel, aby podpořila italské letectvo, které již ve hře je.

Hra War Thunder (Alza.cz) od společnosti Gaijin Entertainment, která byla 23. října oficiálně spuštěna ve free-to-play režimu na konzolích Xbox One a Xbox One X, nyní plně podporuje myš a klávesnici, a je tak jedním z prvních osmi titulů, které tuto funkčnost podporují.

War Thunder slaví už šesté výročí

Loď zdarma pro všechny a šance k odemknutí.

Gaijin Entertainment zve všechny fanoušky War Thunderu k oslavám šestých narozenin své bojové hry s vozidly. Na hráče čeká ve hře několik speciálů a eventů. Kromě toho také slevy až 50% v herním obchodě, boostery a emblémy zdarma, k tomu sovětská prémiová loď Ya-5M zdarma a speciální turnaje, jejichž hlavními cenami jsou vzácný německý tank E-100 a proudová stíhačka He 162.

Vývojářské studio Gaijin Entertainmentdnes oznámilo vydání aktualizace 1.81 "Valkýry" pro válečnou Free-2-Play hru War Thunder (Alza.cz). Tato aktualizace přináší nový typ bojového stroje - bitevní vrtulníky; a také spoustu dalšího obsahu do hry, jako jsou nové tanky a letadla, nové mapy a podporu joysticku Thrustmaster T.Flight HOTAS One pro verzi hry na Xbox One.

Společnost Gaijin Entertainment dnes oznámila vydání první verze tech. stromu sovětského námořnictva pro své bitevní MMO War Thunder. Sovětský svaz je třetím národem, který vyplouvá do námořních bitev ve War Thunderu a vstupuje do nich s prvními 23 pečlivě vytvořenými plavidly různých velikostí a tříd. Všichni účastníci uzavřené bety námořnictva si mohou nové lodi vyzkoumat a vyzkoušet.

Operace L.É.T.O. ve War Thunder

Složte si vlastní tank.

Společnost Gaijin Entertainment zahájila operaci L.É.T.O. 2018 v online akci s vozidly War Thunder. Během dvoutýdenního maratonu, který potrvá do 5. srpna, si hráči mohou jednoduše odemknout dva vzácné prémiové tanky jen tím, že budou hrát hru. Tento rok mohou získat oba: střední tank T-34E s přídavným pancéřováním a supertěžký tank IS-7 společně s množstvím dalších ocenění, jako jsou třeba boostery, skiny, dekorace, emblémy a další. Hráči musí prokázat skutečné schopnosti, aby získali vzácné tanky, protože si je musí postavit sami.

Společnost Gaijin Entertainment vydala aktualizaci 1.75 „La Resistance" pro své bojové MMO s vozidly War Thunder. Kromě přidání více než desítky letadel, map a nové průzkumné mechaniky pro lehké tanky, přináší také aktualizace již dříve oznámený tech. strom s francouzských bojových vozidel. Navíc aktualizace připravila hru na populární Novoroční maratón, ve kterém mohou hráči získat tanky a letadla, které jsou pro tento event unikátní.

Francouzské pozemní jednotky do War Thunder

Další rozšíření obsahu.

Studio Gaijin Entertainment dnes uvedlo, že v příští aktualizaci obsahu své válečné MMO hry War Thunder představí francouzské pozemní jednotky. Po francouzské letce, která byla uvedena v listopadové aktualizaci 1.73 „Vive la France", Francouzská Armáda vkročí na bitevní pole War Thunder s tucty obrněných vozidel dostupných na úrovni od rank I do rank VI. Nové technologie typické pro francouzské tanky, jako např. Oscilační věže a automatické nabíjení, otevírají hráčům nové taktické možnosti.

War Thunder vstupuje s aktualizací 1.71 do Nové éry

Pozemní síly, mapy a vylepšení.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila dostupnost aktualizace 1.71 s názvem Nová éra pro bojovou online hru War Thunder. Obsahová aktualizace zpřístupňuje novou VI. úroveň pro moderní bojová vozidla, přidává skoro tři tucty nových tanků a letadel, přináší nové mapy a několik nových prvků, stejně jako možnost ovládat pozici střelce v letadlech z pohledu první osoby.

War Thunder vstupuje do nové éry

Šedesátá až sedmdesátá léta.

Na herní výstavě Gamescom 2017 ohlásila společnost Gaijin Entertainment, že se v její populárně válečné MMO hře War Thunder brzy objeví nový, šestý rank pro pozemní jednotky. V něm najdete bojová vozidla z 60. a 70. let a s nimi i nové technologie, jako je kompozitní a reaktivní pancéřování.

Společnost Gaijin Entertainment oznámila, že italské letecké síly ve War Thunder úspěšně dokončily fázi uzavřeného testování. Všechna běžná letadla šestého významného národa, původně představená v aktualizaci 1.69 Regia Aeronautica, si od teď mohou odemknout všichni hráči, a to včetně špičkových proudových stíhaček Fiat G.91 a G.91R/1, které uzavírají jejich zkoušky.

Východní Gajin Entertainment nám dnes poslali echo, jak rozšíří svou trojici online her - War Thunder, Crossout a Enlisted - během letošního roku. Níže jim proto předáváme slovo a přihazujeme pár nových obrázků:

Společnost Gaijin Entertainment oznámila, že další aktualizace pro War Thunder představí nové tanky, vyzbrojené řízenými střelami. Tento typ střel prý přinese do populárního ruského Free-2-Play titulu zcela nové možnosti ničení, a rozšíří tak sadu taktik a strategií, které mohou hráči využívat v pozemních bojích. Hráči mohou vypálit střelu a řídi ji až do zásahu cíle.

War Thunder dostane efekty GameWorks

A jsou hodně vidět.

Ruské Free-2-Play válčení hlásí výrazný upgrade. Studio Gajin se dohodlo na spolupráci s Nvidií na implementaci jejích technologií GameWorks do hry, která díky tomu bude mnohem hezčí a propracovanější, jak dokazují obrázky i srovnávací video:

War Thunder rozšířen o Big Guns update

War Thunder rozšířen o Big Guns update

Podrobnosti o novém obsahu.

Ruští Gaijin Entertainment oznámili spuštění aktualizace v1.47 pojmenováné Big Guns k válečné online F2P hře War Thunder. Osm milionů hráčů tak získalo přístup k řadě novinek a zlepšení, včetně mapového rozhraní, zdokonalené grafiky, dodatečných obrněných vozidel a letadel. Níže citujeme kompletní tiskovku v češtině vč. nových obrázků a videa.

Nová vozidla - spousta hráčů War Thunder, používajících jednotky USA, si konečně bude moct poprvé vyzkoušet let úžasným B29 Superfortress, a k jednotkám Sovětského svazu se připojí raná verze legendárního Il-2 Sturmovik. Toto letadlo se pyšní nejdetailnějším znázorněním trupu (30 individuálních komponentů), ve srovnání s ostatními modely toho oblíbeného útočného letounu ve všech současně dostupných na trhu simulátorech a vymezuje nové standardy pro příští letadla, které se budou ve hře War Thunder objevovat. Pro fanoušky tanků War Thunder připravil německý super těžký tank s názvem Pz.Kpfw.VIII Maus, kterého hmotnost činí neuvěřitelných 188 tun. Celkem je zde 14 nových letadel a tanků, stejně tak starší 3D modely byly zdokonalený a byly také zlepšený fyzické vlastnosti jejích letu.

Deformovatelný terén - Nyní bude průchod tanku po blátivém terénu způsobovat vznik realistických nerovnosti pod jejími pásy (a samozřejmě je to zpomalí). Nyní bude vedení války záviset více na taktice, protože přímá čára nebude pokaždé nejrychlejším řešením.

Číst více...

Americké tanky v důležité aktualizaci War Thunder

Detaily, co všechno nového přináší.

Gaijin Entertainment dnes vypustil aktualizaci 1.45 F2P onlinovky War Thunder. Ode dneška tak má jejích 8 milionů hráčů na celém světě přístup k novým a zdokonaleným hracím prvkům včetně nových map, nových obrněných vozů (americké tanky) a letadel, zlepšeného systému poškození, vlečných lan a přemodelované dělostřelecké palby (detailní výpis změn).

Tankové bitvy ve War Thunder se otevřely všem

Ground Forces spolu s updatem + tiskovka, obrázky.

Konec doprošování o vstupenku do uzavřeného testování, kterého jsme se zúčastnili začátkem roku i my, viz dojmy. Zásadní přídavek Ground Forces pro druhouválečnou F2P onlinovku War Thunder se nyní zpřístupnil úplně všem hráčům, kteří tak mohou z letadel přesednout do pozemní bojové techniky, zejména tanků, a srovnat tak kvalitu s dosavadním lídrem na trhu World of Tanks. Pořád se však jedná o betatest, jen otevřený.