If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Garáž Farming Simulator 2022 předvádí vozový park

Nejde jen o grafiku.

Už je skoro čas nastartovat traktory, protože Farming Simulator 22 vyjde za necelé 2 týdny. V traileru z garáže se můžete podívat na ochutnávku působivého zemědělského vozového parku dostupného ve hře.

Ve Farming Simulator 22 bude dostupných přes 400 autenticky digitalizovaných strojů a nástrojů od Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a řady dalších známých značek z celého světa.

Společnost GIANTS Software v úzké spolupráci s příslušnými výrobci jako vždy pečlivě dbala na detaily - až do posledního šroubku každého stroje. Traktor Massey Ferguson MF 8S bude stejně autentický jako Mack Super-Liner 6x4 od Mack Trucks nebo sklízeč hroznů New Holland Braud 9070L, který se představí společně se zcela novou plodinou.

Nejde jen o grafiku: I zvukové oddělení GIANTS Software výrazně rozšířilo zvukové aspekty o transformace v reálném čase podle prostředí a věnovalo péči dalším mechanickým detailům, jako jsou pohyblivá víka, šrouby a spousta hydraulických součástek, které vydávají zvuk.

„Farming Simulator 22 obsahuje nejen největší vozový park zemědělských strojů v sérii, ale zároveň je to nejpřesnější a nejrozsáhlejší digitalizace skutečných farmářských nástrojů - a na to jsme pyšní. Děkujeme všem našim partnerům za dlouhodobou spolupráci, která to umožnila," komentuje Thomas Frey, kreativní ředitel GIANTS Software.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments