If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gearbox řeší trhání Borderlands na PS4/X1

Remake The Pre-Sequel má potíže.

Už když se remake demonstroval novinářům před vydáním, hlásili, že se jim jedna z obsažených her The Pre-Sequel občas sekala.

Problém bohužel přetrval i do prodejní verze kompilace Borderlands: The Handsome Collection a nevymýtil ho ani mamutí day 1 patch (8 GB na PS4, 16 GB na X1).

Protože se stížnosti na oficiálních fórech Gearboxu množily jako houby po dešti, musel přispěchat komunitní manažer Joe King s následujícím prohlášením:

"Chci vám jen sdělit, že tým vývojářů ví o trhání obrazu i o propadech počtu snímků za vteřinu a momentálně je řeší. Asi je zbytečné dodávat, že všichni jsou velmi zaneprázdněni a že oceníme vaši trpělivost."

Důležité je, že se to pravděpodobně týká pouze remaku The Pre-Sequel pro PS4/X1, nikoli základních Borderlands 2, ty mají šlapat dobře (o tuto kompilaci jinak můžete stále soutěžit).

Podle recenzentů si potíží nevšimnete v menších oblastech, ale jakmile se dostanete do těch rozlehlejších nebo do intenzivnějších bitev, hra se začíná sekat, až to je otravné a kazí to celý zážitek. A když seberete odvahu pustit si split-screen pro čtyři hráče na jedné obrazovce, k zpomalení prý dochází prakticky neustále.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments