If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gearbox si stěžuje na PC distributory

Nelíbí se jim separace hráčů.

Tvůrci Brothers in Arms, Borderlands a nyní i Duke Nukem Forever si postěžovali na PC distributory, konkrétně na Steam a Games for Windows. Podle nich by měli spolupracovat a ne tříštit trh na menší kousky.

„My chceme, aby mohli hrát všichni hráči společně hned teď. Když si někdo koupí hru na Games for Windows a někdo druhý zase na Steamu – nemohou hrát spolu. Pokud si to zase někdo jiný koupí v kamenném obchodě, taky si s nimi nezahraje," řekl šéf marketingu v Gearboxu, Steve Gibson.

Podle Gibsona tak takováto separace ubližuje PC jako herní platformě. „Tohle je pro všechny frustrující. Povolejme hráče. Hej, hráči? Řekněte jim, ať se chovají líp!" – Takto Gibson vyzývá PC hráče.

Gibson byl také dotázán, zda se Duke Nukem Forever objeví i na Steamu. Na otázku sice neodpověděl konkrétně, ale řekl, že by byl Gearbox chtěl, aby byla hra pro hráče dostupná všemi možnými způsoby. A vzhledem k tomu, že předchozí počiny Gearboxu na Steamu jsou, stejně jako hry od 2K (vydavatel DNF), je pravděpodobné, že tam bude i Duke Nukem Forever.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles