If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gears of War 3 prý letos nebudou

Kuloární zprávy naznačují léto 2011.

Zpráva na serveru Gamervision hovoří o skutečnosti, že hry Gears of War 3 se letos na konzoli X360 nedočkáme. Má jít přitom info od zdroje blízkého samotnému Epicu.

Anonymní zdroj pak dále naznačuje možné vydání hry - během druhého čtvrtletí roku 2011, ovšem jde jenom o pravděpodobný termín, co se může ještě změnit. Sice je pravdou, že projekt Gears of War 3 nebyl de facto stále ještě oficiálně oznámen, nicméně herní veřejnost s ním předběžně počítá právě pro závěr letošního roku, pro předvánoční období. Přičemž stávající, téměř nulové povědomí o třetím dějství dle mého mínění ničemu nevadí, protože mediální propagace pro podobně komerčně úspěšnou sérii může začít klidně až u příležitosti E3.

Sluší se připomenout, že první díl Gears of War se objevil na trhu v roce 2006, dvojka pak v roce 2008 a myslím, že třetí kapitole by rok 2010 určitě slušel. Jinými slovy, sám za sebe se domnívám, že výše naznačené info se nezakládá na pravdě a odhaduji, že koncem letošního roku si v Gears of War III společně zastřílíme. Nebo máte jiný názor?

Tagged With

Comments