If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gears of War 3 skutečně v dubnu 2011

Série zpackaných oznámení pokračuje.

Tuhle zpackanou sérii si Microsoft za rámeček rozhodně nedá. Nejprve velké haló o nadcházejícím oznámení ve čtvrtek večer v americké televizi, pak odklad (časově to kolidovalo s významnou konferencí Apple o OS4), dnes ráno únik prvních detailů o hře prostřednictvím magazínu EDGE a teď toto...

V rozhraní (dashboardu) služby Xbox Live se nějakým nedopatřením předčasně objevila upoutávka na Gears of War 3, aniž by bylo oficiálně ohlášeno. Šlo ji tam spatřit jen na moment, než byla odstraněna, ale mnozí si ji stihli vyfotit, jako třeba kolegové z německého Eurogameru (obrázek dole).

A ke vší smůle Microsoftu se přímo na té upoutávce uvádělo datum vydání v dubnu 2011. Takže pár týdnů staré zvěsti o tomto termínu nelhaly. A úterní (našeho času) oficiální oznámení od Cliffyho B. z Epicu se stane pouhou formalitou, protože o Gears of War 3 už teď ví celý svět.

Radost z těchto změn nemají ani v EA, kteří kvůli odloženému oznámení Gears of War 3 prý museli o pár týdnů odložit představení střílečky Bulletstorm, kterou pro ně dělá polská divize Epicu (bývalí People Can Fly) na letošní Vánoce, aby mezi oběma tituly byla mezera.

Tagged With

Comments