If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GeForce GTX 1070 Ti v prodeji od 2. listopadu

+ česká cena.

Právě včas před vánočními svátky přidává společnost Nvidia do svého portfolia herních grafických karet s architekturou Pascal zcela nový model GeForce GTX 1070 Ti.

Výkonově se nová GeForce GTX 1070 Ti řadí mezi grafické karty GeForce GTX 1080 a 1070 a bude globálně dostupná 2. listopadu (Alza.cz). Její doporučená maloobchodní cena začíná na 12 299 Kč včetně DPH v České republice a 473 € včetně DPH na Slovensku. Předobjednávky jsou dostupné od dnešního dne u vybraných partnerských prodejců.

GeForce GTX 1070 Ti je založena na cenami ověnčené GPU architektuře Pascal, disponuje 2 432 jádry a 8 GB pamětí běžících na 8 Gbps s totální propustností 256GB/s. Přináší tak dvakrát více výkonu, než legendární GeForce GTX 970. GeForce GTX 1070 Ti má navíc dostatek prostoru pro navýšení základních frekvencí a hráči se tak mohou těšit na skvělé možnosti přetaktování. Partnerští výrobci postavili grafické karty s výkonným napájením i chlazením tak, aby bylo možné bez obtíží posunout výkon nad rámec výrobního nastavení.

Grafická karta GeForce 1070 Ti nabízí tradičně podporu DirectX 12, HDR a dostatek výkonu pro populární herní tituly jako Destiny 2, Shadows of War, Star Wars Battlefront II a PlayerUnknown's Battlegrounds a také ničím nerušený zážitek z VR.

GeForce GTX 1070 Ti grafické karty budou od 2. listopadu v prodeji napříč 238 státy a teritorii po celém světě od partnerských výrobců společnosti NVIDIA, kterými jsou ASUS, Colorful, EVGA, Gainward, Galaxy, Gigabyte, Innovision 3D, MSI, Palit, PNY a Zotac. Zájemci o NVIDIA Founder's Edition této karty si ji mohou ode dnešního dne předobjednat v elektronickém obchodě na stránkách NVIDIA. Předprodej dalších verzí karty je možný u vybraných partnerských prodejců.

Comments