If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GeForce NOW vítá novinky z E3 a chystá vylepšení služby

Marvel's Guardians of the Galaxy i Humankind.

GFN Thursday je tento týden ve znamení E3. Do GeForce NOW se hned v den vydání chystají Marvel's Guardians of the Galaxy a v režimu uzavřené bety je možné si již tento týden vyzkoušet Humankind.

Členové také dostanou velký update, a katalog podporovaných her se rozrůstá o 10 titulů včetně nadcházející hry zdarma na Epic Games Store Overcooked! 2 i novinek jako Roguebook.

Mezi největší oznámení nových titulů na letošní E3 přispěl Square Enix s Marvel's Guardians of the Galaxy. Verze pro Steam bude na GeForce NOW dostupná 26. 10. a k prožití dobrodružství plné akce a oblíbených komiksových hrdinů tak bude stačit dobré internetové připojení.

Dalším zajímavým oznámením z E3 je uzavřená beta Humankind od SEGA a Amplitude Studios. Tahová strategie dorazí na Steam a Epic Games 17. 8., ale s přístupem do uzavřené bety se bude možné zapsat se do historie kombinováním až 60 kultur a vedením civilizace od jejích počátků až do moderní doby mnohem dříve. Členové GeForce NOW, kteří si hru předobjednali a dostali přístup mohou hru vyzkoušet od 17. do 21. 6.

E3 nabídka: Speciální nabídka na Prioritní členství zdarma u příležitosti E3 má již uzavřené registrace. Registrovaní členové ji ale mohou aktivovat do 30. 6. a získat tak na zkoušku výhody Priority účtu včetně přednostního přístupu, delší herní seance a RTX ON grafiky.

Updaty v cloudu: GeForce NOW má na cestě nové klíčové updaty včetně nových statistik o streamování dostupných v rámci overlaye a menu. Další zlepšení se budou zaměřovat na kvalitu služby, sníží latenci ve hrách s podporou Adaptive Vsync, zajistí hladší nahrávání a přibude nativní editor vstupů z klávesnice.

Desítka novinek v knihovně: Celkový počet nových her do seznamu podporovaných je tentokrát rovných deset. Vedle již zmíněných titulů jde třeba o World of Warships ve verzi pro Epic Game Store, metroidvania Supraland nebo sérii Sword and Fairy. Celý seznam následuje níže.

  • Humankind (uzavřená beta Steam a Epic Games Store)
  • Overcooked! 2 (zdarma na Epic Games Store do 24.6.)
  • Roguebook (novinka na Steam, 17.6.)
  • Panzer Corps 2 (Epic Games Store)
  • Pathway (Steam)
  • Supraland (Steam)
  • Sword and Fairy (Steam)
  • Sword and Fairy 2 (Steam)
  • The Universim (Steam)
  • World of Warships (Epic Games Store)
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments