If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Služba GetGames dostala hry

Zatím 19 her, vybrané zlevněny o 300 Kč.

Get Games and Go, nová služba pro digitální distribuci her a součást sítě Eurogamer, tento týden přešla do další fáze. Oproti předvánočnímu testování pouze se Serious Sam HD se její katalog rozrostl na 19 her.

Stáhnout se otamtud dají jak vysokorozpočtové PC hry, tak nezávislé hříčky, novější i starší. Rozděleny jsou podle žánrů, nejvíce tu je zatím historických strategií. Například Men of War s datadiskem, Rome: Total War Gold, Stronghold, Grand Ages: Rome, Stalingrad nebo Commandos.

Get Games dosud s distributory podepsalo smlouvy umožňující prodej více než 150 her. Ty zbývající do nabídky přibudou v příštích týdnech.

Ceny se příliš neliší od hladiny jinde a jsou uváděny v britských librách, časem by měly jít zobrazit i v ostatních měnách. Výhodnou koupi aktuálně představují Tropico 3 za 20 liber (okolo 600 Kč, u nás česká verze stále stojí 899 Kč) a před pár měsíci vydané fantasy RPG Kings Bounty: Armored Princess za 12,5 libry (390 Kč, krabicovka v ČR je za 699 Kč).

Krok vedle určitě neuděláte ani s kombem tří populárních logických her - Machinarium, Trine, Eufloria - za 30 liber (900 Kč). Při jejich pořízení jednotlivě byste za ně dali o 500 Kč více. Tato akce platí jen do konce ledna.

Více o Get Games, které je teprve na začátku a zatím ho nelze srovnávat s několik let fungujícími systémy, v listopadovém článku a rozhovoru s jejím zakladatelem.

Comments