If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ghost Recon: Wildlands je držákem, kde ale vězí PvP?

Reakce UbiSoftu.

Kdepak Mass Effect, nejúspěšnější hrou měsíce března v Americe napříč platformami se stala týmová akce z Bolívie od UbiSoftu. Až za ní následovala Zelda a Andromeda.

Ghost Recon Wildlands (Alza.cz) se stále velmi daří i ve Velké Británii, kde nadále (v týdnu k 22.4.) zůstává v čele tamního žebříčku prodejnosti - už celkově čtvrtý týden od vypuštění začátkem března. Lze proto oprávněně hovořit o dlouhodobém držáku, kterému neublížily ani smíšené recenze, na rozdíl od sci-fi RPG od EA.

  1. Ghost Recon: Wildlands
  2. Grand Theft Auto V
  3. FIFA 17
  4. Lego Worlds
  5. Rocket League
  6. Horizon Zero Dawn
  7. Overwatch
  8. Call of Duty: Infinite Warfare
  9. Mass Effect: Andromeda
  10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Fanoušci se mezitím ptají, kde se zasekl slíbený PvP režim, který měl vylézt někdy krátce po vydání coby update zdarma s možností hry čtyřem proti čtyřem živým lidem (se schopnostmi nabytými v kampani), ale chyběl v nedávném DLC Narco Road (pro nedržitele Season Pass zítra).

UbiSoft se na toto konto vyjádřil následovně: "Jsme si vědomi očekávanosti PvP a chápeme frustraci některých lidí, ale zatím se nemůžeme podělit o přesné datum vydání ani detaily, jak bude fungovat. Nicméně nadále platí, že tyto věci jsou na cestě," omluvil se člen vývojářského týmu ve fórech.

Wildlands nedávno dostalo update 3.0, který přinesl řadu změn, včetně týdenních výzev, které se obnoví pravidelně každou středu a dají hráčům novou výbavu a výzbroj.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments