If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War 4 opravdu s multiplayerem?

Plus první zmínka přímo o Alan Wake 2.

Dřívější spekulace o tom, že by měl mít příští God of War titul multiplayer dnes podpořil anglický Oficiální PlayStation Magazín. Ten tvrdí, že se Kratos vrátí a tentokrát bude jeho nové dobrodružství obsahovat i multiplayer. Podle jiných spekulací v časopise PSM3 by měl další God of War vyjít v září 2012, jak reportuje CVG.

God of War 3 vyšel v březnu 2010 a těšil se velkému úspěchu jak u kritiky, tak u hráčů samotných. Nebylo by tedy vůbec nepravděpodobné, kdyby vyšel nový God of War například někdy v první polovině příštího roku. A přidání multiplayeru časem potká drtivou většinu dříve pouze singleplayerových her a zrovna v případě God of War by mohl být multiplayer hodně zajímavý.

Nové spekulace zasáhly i v případě Remedy – prý se totiž chystá Alan Wake 2. O nějakém tajném „Xbox 360 exkluzivním AAA thrilleru od Remedy" jsme už slyšeli několikrát (co by to tak asi mohlo být?), ale tentokrát padlo přímo jméno hry – Alan Wake 2.

Zmínka o Alan Wake 2 se objevila v životopise jakési Althea Suarez Gata. Ta tvrdí, že pracovala jako „pre-visualisation artist" na herním filmečku do Alan Wake 2 pro společnost Halon Entertainment minulý měsíc.

Pokud vám Halon nic neříká, tak je to firma, která vytvořila například povedený filmeček Deliver Hope pro Halo: Reach. Je tedy možné, že Halon Entertainment dělá na filmečku pro Alan Wake 2, možná už pro odhalení na E3?

Halo: Reach Deliver Hope od Halon Entertainment

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake

Xbox 360, PC

God of War III

PS3

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments