If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

God of War už je nejvíce hraným portem z PlayStation a modifikace pro Windows 7

Nová data.

Už jsme o tom psali několikrát - Průměr 93 procent pro God of War PC a videosrovnání na Ultra s PS5 verzí, Ultraširoký trailer k dnešnímu uvedení God of War PC a Jaký je počet hráčů God of War PC vedle Horizon?

Přes víkend se však situace změnila a hra už je nejvíce populárním PC portem z PlayStation, ačkoli přesné prodeje zatím neznáme (na první příčku prodejní hitparády Steamu za minulý týden to stačilo).

73 tisíc hráčů souběžně na Steamu zajistilo, že dosavadní král Horizon: Zero Dawn byl předhoněn zhruba o 20 tisíc lidí.

Sony Santa Monica si mohou gratulovat i k tomu, že z 8 tisíc uživatelských recenzí tam je 97 procent pozitivních, což se také moc často nevidí. Pro srovnání, Horizon svého času mělo toto na 83 procentech a Days Gone na 91 procentech.

Ve výsledku to znamená prostý fakt, že God of War je nejlépe hodnoceným a zatím největším PC startem hry původně z PlayStation. Co myslíte, překoná to za pár týdnů Uncharted: Legacy of Thieves...?

Fanoušci mezitím vyrobili modifikaci, se kterou je možné hru rozběhnout na starších operačních systémech Windows 7 a Windows 8.

Oficiálně podporuje jen Windows 10 a Windows 11. Ale pozor, jakmile tyto změny jednou provedete, už ji prý nebudete moci spustit na novějších Windows.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

God of War

PS4, PS2, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments