If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Grafický test Dragon Age: Origins

Srovnání konzolových a PC verze.

Na serveru GameSpot udělali další zajímavé (a oblíbené) srovnání kvality grafického zpracování, tentokráte si vzali na paškál dostupné verze hry Dragon Age: Origins. Přičemž ta pro PC si vede nejlépe.

Ano, Dragon Age: Origins není zrovna titul, který by po své vizuální stránce nějak exceloval. Nicméně rozdíly v grafice jsou u konzolových a PC verze zcela zřejmé. Alespoň ze statických obrázků.

Podle GameSpotu vyhlíží PS3 inkarnace lépe, než ta pro X360, a to díky texturám ve vysokém rozlišení a bump mappingu. Naproti tomu na X360 prý běží hra plynuleji. Obě konzolové verze se však musejí uctivě sklonit před PC, kde na trochu slušné konfiguraci máte najít mnohem lepší a detailnější zpracování většiny prvků.

Na GameSpotu přitom stačí pod každým ilustračním obrázkem najet kurzorem myši na vybranou platformu pro okamžité zohlednění odlišností. Podívat se a porovnat můžete tedy sami a to přímo zde.

Každopádně z mého pohledu je X360 verze klasicky přesvícená a ta pro PS3 má tak lepší barevné podání. Souhlasím s větší mírou detailů na PC, ovšem pochybuji, že by si jich hráč při hraní dokázal všimnout a docenit. Jaký je váš názor?

Comments