If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gran Turismo 6 nestíhá, napraví to až patche

Ale odklad si nemohou dovolit.

Zdá se, že tvůrci Gran Turismo 6 z Polyphony Digital vůbec nestíhají prosincový termín vydání. Ale odsunout ho si tentokrát nemohou dovolit, protože jsou tlačeni příchodem PS4 a cílením hry ještě na starou generaci, nehledě na stihnutí Vánoc a nehledě na nedávné výroky, že Gran Turismo 7 už pro PS4 je vzdáleno jen 1-2 roky.

Proto nás dopředu připravují na objemný patch hned v den vydání Gran Turismo 6, který aktualizuje zejména online funkce. Ty už prý nyní fungují, ale nejsou doladěné.

"Máme opravdu krušný harmonogram. Rádi bychom obsáhli všechno už do základní verze hry na disk, ale pravděpodobně to nebude možné. Tudíž hra se postupně rozroste o řadu prvků, ke kterým jsme se zatím nedostali," musel přiznat Kazunori Yamauchi pro Eurogamer, ale rychlost jejich pokroku se prý poslední dobou zvýšila.

Přísun kontinuálncíh aktualizací slibují na úvodních 12 měsíců, během nichž by hra měla dostat i nové zvuky. V základní hře zřejmě budou jen ty samé co v Gran Turismo 5, za což je tahle série kritizována, protože konkurenční Forza ji v tomto předjela.

Z předešlého dílu ale nepůjdou přetáhnout uživatelská data. Důvodem je to, že uložené pozice z GT5 už byla cracknuty, tudíž vývojáři nemohou garantovat jejich validitu a nechtěli by tím uškodit novému dílu.

Poslední video

Comments