If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Gran Turismo 7 ve vás vyvolá vášeň o automobilovou kulturu

Záznam půlhodinového vysílání State of Play.

Sony v noci ze středy na čtvrtek odvysílala další pořad State of Play věnovaný výhradně této závodní hře.

Obsahoval více než 30 minut z březnové PS5 verze Gran Turismo 7 a níže je záznam všeho ve 4K rozlišení.

Hra toho nabídne opravdu hodně, ať už jste nováčkem či dlouholetým fanouškem série z minulých konzolí. Cílem je prý oslavovat automobilový průmysl a kulturu, inspirovat, abyste se stali jejich součástí, ať už vás zajímá závodění, fotky, design polepů, sběr aut či jejich vylaďování. Důraz na detaily je až neuvěřitelný:

Music Rally bude jízdou v arkádovém stylu, kdy vám hrají písničky pro motivaci k rychlému dostání se k příštímu checkpointu, než vyprší stanovený čas.

Mapa zdejšího světa ve stylu resortu bude sloužit k nákupu vozů za herní kredity. Najdete tam i Kavárnu, kde budete ve formě menu pořizovat nová auta, hodíte řeč s jejich tvůrci - případně se zde podíváte, co jste dostali za své umístění v minulých kláních. ¨ V License Center se zase naučíte dovednosti, které potřebujete k řízení některých veteránů, stejně tak zde dostanete řidičský průkaz různých skupin.

Posléze se pořad State of Play zaměřil na Tuning Shop, který je plný nejrůznějších součástek, s nimiž si svůj vůz vyšperkujete.

Oficiálně bylo potvrzeno, že Gran Turismo 7 zahrne přes 400 aut, 34 lokací, 90 variací tratí inspirovaných těmi skutečnými i smyšlenými. Podporovány budou splitscreen pro dva hráče, raytracing (prý nejen v opakovačkách, ale i při samotném hraní), funkce muzea s historií a minihry pro licencované partnery.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Gran Turismo 7

PS4, PS5

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments