If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GRID 2 bude mít také příběhovou kampaň

A tvůrci jsou rádi za odklad GTA 5.

Codemasters oznámili, že očekávaná závodní hra GRID 2, která vychází také na PC, bude mít singeplayerovou kampaň s příběhem.

Jakožto závodních se budete účastnit World Series Racing a musíte se z nováčka vypracovat až v legendu. World Series Racing je fiktivní závodní turnaj pořádaný multimilionářem Patrickem Callahanem, který kombinuje několik různých závodů, ze kterých má vzejít nejlepší závodník světa.

Nejprve budete začínat v malých závodních klubech, až se nakonec vypracujete k mezinárodním závodům. Závodit budete v několika kategoriích jako pouliční závody, závody na trati a další.

Codemasters mimochodem dost potěšilo, že bylo posunuto vydání Grand Theft Auto 5, protože GRID 2 i další díl série od Rockstar měli vyjít v květnu. "Pro nás je to posunutí vydání GTA 5 pozitivní," řekl zástupce Codemasters pro server VideoGamer. Dodávají ale, že jde o dvě rozdílné hry, kde se příliš hráčů nekryje, takže se GTA zase tolik nebáli. "První GRID navíc vycházel stejný týden, jako GTA 4 a dařilo se nám v prodejích dobře."

Poslední trailer na GRID 2
Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments