If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

GTA: Episodes from Liberty City na PS3?

Podle obchodu koncem března.

Britský obchod SimplyGames.com na svých stránkách uveřejnil (a pak zase stáhnul) předobjednávku na PS3 verzi Grand Theft Auto: Liberty City Stories v ceně necelých 30 liber. Datum vydání bylo stanoveno na 31. března.

Liberty City Stories je přitom datadisk pro GTAIV, lépe řečeno diskový kompilát dvou stále exkluzivních DLC pro konzoli X360 - The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony. Ovšem tuhle diskovou verzi lze spustit a následně hrát bez originálního Grand Theft Auto IV. Nakolik je její možný posun do PS3 vod hodnověrnou informací si musíme ještě chvíli počkat, ale hodí se připomenout podobnou kauzu z minulého roku.

Tehdy se na podzim na stránce Toys R Us také na chvíli objevil PS3 obrázek Liberty City Stories. A třebaže mělo jít podle Rockstaru o omyl prodejce, na přímou otázku ohledně budoucího možného převedení datadisku na konzoli PS3 neodpověděli. Pročež se hned objevily spekulace, že k tomu v brzké době dojde.

Měsíce ovšem postupně plynuly a nic zásadního se v tomhle směru neudálo, tedy až do dnešních dnů, kdy se v SimplyGames.com výše naznačeným způsobem zviditelnili. Mám za to, že je téměř jisté, že se tohoto skvělého datadisku nakonec dočkají i vlastníci PS3 (lze sázet na časovou exkluzivitu obsahu pro X360), otázkou však stále zůstává kdy.

Update - o den později bylo vše oficiálně potvrzeno.

Comments