If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Guitar Hero 6 a Project Natal

Budoucnost série v nových technologiích.

Sice jsme si asi všichni dobře vědomi skutečnosti, že se chystá další Guitar Hero, konečně v Activision to sami několikrát naznačili. Nicméně oficiální oznámení nového dílu zůstalo až na bedrech dalších, na projektu zainteresovaných osob.

Jmenovitě kytaristy jménem Dave Rude z rockové skupiny Tesla. Rude totiž před časem prozradil, že jejich song Modern Day Cowboy bude na seznamu písní obsažených právě v Guitar Hero 6. Takže nový díl ponese originální pojmenování Guitar Hero 6…

Nyní můžeme plynule přejít k vyjádření samotného tvůrce série - Kai Huanga, který v rozhovoru pro Seattle Times naznačil její budoucnost. Vývojáři se prý soustředí na využití nových technologií, jmenovitě ve spojení s kamerou, snímající pohyb před TV. Po hráčích by přitom mohlo být vyžadováno, aby zde provedly určité úkony. Kupř. Project Natal v tomhle směru nabízí spoustu možností a studio v tuto chvíli zkoumá, jak je eventuálně využít.

Jednou z alternativ by mohla být jakási personalizace, vytvoření virtuálního dvojníka, se kterým by se pak hráči prezentovali nejenom v online kláních. Máte sami za sebe v tomto ohledu nějaké zajímavé tipy pro vývojáře?

Tagged With

Comments