If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo 3 ODST vás vybaví mapkou

Bez ní se ve městě snadno ztratíte.

Jednou z novinek v chystaném samostatně spustitelném datadisku Halo 3: Orbital Drop Shock Trooper bude herní mapa, bez níž byste se v městě New Mombassa neměli šanci orientovat. "Tohle noční město, na které se právě díváte, je vůbec největší herní mapou, jakou jsme v celé sérii Halo vytvořili," řekl nám u stánku Microsoftu na E3 komunitní manažer Brian Jarrard.

Ve městě budete mít totiž naprostou volnost pohybu a vzhledem k jeho rozloze se tu snadno ztratíte. Proto vás mapkou hned zkraje kampaně vybaví místní umělá inteligence Superintendant, s níž budete během hraní mimochodem často komunikovat. Zároveň vám také na mapce hned naznačí, kudy se máte dát.

"Tak tohle je něco málo přes kilometr chůze pěšky," směje se Jarrard, když nám ukazuje jeden z blikajících bodů. Jenže město je spletité a jeho uličky úzké; abyste se tu neztratili, budete si na mapě moci libovolně vytvořit vlastní waypointy, na které vás pak hra bude sama navigovat skrze hledí vaší přilby.

Halo 3: ODST vyjde 22. září pro Xbox 360, níže v tabulce nepřehlédněte čerstvý trailer a screenshoty z konference Microsoftu.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles