If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo 4 se ve čtvrtém DLC rozšíří o sportovní mód Ricochet

Simulace válečných her se skórováním do branky.

Po balíčcích Crimson, Majestic a Castle dnes Microsoft oznámli čtvrté větší rozšíření sci-fi FPS Halo 4 pro Xbox 360, které se jmenuje Champions Bundle. Zahrnuje v sobě totiž několik přídavků, které bude možné pořídit i samostatně. Ke stažení bude vše od úterý 20. srpna za 800 MS bodů.

Nový herní režim Ricochet má překvapivě sportovní charakter, když musíte chránit svou branku a mezitím skórovat do té soupeřovy. Donesením míče do branky získáte pro svůj tým 50 bodů, zatímco vhození míče do prostoru branky je hodnoceno 20 body. První tým se součtem 150 bodů vyhrává.

Jak se taková sportovní náplň hodí do světa Halo? "Kombinuje bojovou simulaci v synchronizaci s bodováním soutěže, kterou vytvořili instruktoři UNSC. Spartané na palubě Infinity v prostředí bojové paluby přijali tento formát v rámci simulace válečných her, aby zdokonalovali své dovednosti," vysvětluje tisková zpráva.

Nový trailer o Champions Bundle

Vedle Ricochetu ještě dostanete dvě mapy: Pitfall, což je předělávka Pit z Halo 3 s novými prvky, založenými na zpětné vazbě komunity. Má být malá, symetrická, otevřená, se strategicky umístěnými úkryty. Druhou mapou je asymetrické Vertigo, kterou si prý oblíbí každý fanoušek herního módu Slayer a Extraction, ale ještě tu bude prvek, který po aktivaci vyčerpá štíty všech Spartanů v dosahu.

Menšími bonusy se v Champions Bundle stanou Steel Skin Pack (stylizace zbraní a vybavení do steampunku), Infinity Armor Pack (nová brnění) a Resistor Tactical Package (časově omezená speciální zbroj, umožňující plné zachování mobility a obratnosti při nepřátelské palbě).

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments