If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Halo konečně přichází na PlayStation 3

Aneb Halo Legends na Blu-ray formátu.

Již dříve oznámený projekt Halo Legends, anime seriál z dílen řady známých japonských výtvarníků, se díky svému uvedení na Blu-ray disku dostane do lehce ironické situace. Přístupný totiž bude vlastníkům konzole PS3, zatímco majitelé X360 se budou muset spokojit s o něco chudší DVD verzí, jež vyjde ve stejný čas.

Halo Legends se objeví na trhu začátkem měsíce února příštího roku a převypráví několik příběhů z Halo univerza. Příběhy přitom odhalí další zajímavosti z tohoto sci-fi světa, stejně jako pozadí vybraných postav a událostí. Čeká vás celkem osm epizod o délce mezi 10-17 minutami, každá pak bude mít odlišný vzhled díky skutečnosti, že se jí ujalo jiné studio.

Nechybí tu např. lidé zodpovědní za kultovní anime Ghost in the Shell - Production I.G. Nebo za The Animatrix - Studio 4oC. Nicméně samotná příběhová část má vycházet pro změnu z hlav 343 Industries, nově vzniknuvší americké firmy specializující se na vše okolo Halo série. Jde přitom o interní divizi Microsoftu s kreativním šéfem Frankem O'Connorem, bývalým členem Bungie.

Blu-ray verze Halo Legends sice nabídne několik hodin bonusového materiálu navíc, počítaje v to i souhrnný přehled událostí až po Halo 3. Nicméně vlastníci X360 se mohou těšit z jistého informačního náskoku, díky plánovanému preview tohoto anime projektu, které má být dostupné už od 7. listopadu na Xbox Live Halo Waypoint.

Comments