If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarové nároky Homefront

Jak dlouho vám vydrží kampaň?

Pokud máte v plánu zakoupit PC verzi Homefront, zbystřete. Byly totiž uvolněny hardwarové nároky, které naštěstí nejsou nijak extra přestřelené. THQ ani Kaos tyto nároky zatím nepotvrdili, avšak od těch oficiálně posvěcených by se příliš lišit neměly.

Minimální hardwarové nároky jsou Windows XP/Vista/7, Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz nebo AMD Athlon X2 2.8 GHz. 2 GB RAM paměti. Grafická karta s 256 MB paměti a s podporou Shader Model 3.0, tedy nVidia GeForce 7900GS nebo ATI Radeon 1900XT. 10 GB volného místa na pevném disku.

Doporučené hardwarové nároky jsou pak Windows Vista/7, procesor Quad Core 2 GHz nebo lepší, 2 GB RAM paměť. Grafická karta nVidia GeFore 260 nebo ATI Radeon 4850 a opět 10 GB místa na pevném disku.

Singleplayer designer Zach Wilson také prozradil webu CVG, že někteří testeři proběhli hru za osm hodin, jiným to prý trvalo klidně celý den. Záleží prý na schopnosti hráče. „Opravdu jsme viděli i hráče, kterým celá kampaň trvala i déle jak jeden den a to pořád jen seděli a hráli," řekl Wilson.

Wilson také neskrývá inspiraci Half-Lifem: „Half-Life a Half-Life 2 jsou rozhodně dvě největší inspirace. Spousta stříleček z pohledu první osoby vás prostě nenechá jen tak se toulat světem a obdivovat ho. To dělá Half-Life 2 velmi dobře," řekl Wilson pro CVG.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Homefront

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments