If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 13/2017

Vlna modelů GTX 1080 Ti, hra zdarma k GTX 1060 a bílý Trident.

- Gaming X je první varianta grafiky GeForce GTX 1080 Ti, kterou MSI představilo. Tradičně nabídne červeno-černý Twin Frozr chladič a hned tři módy přetaktování. Záleží, jestli preferujete maximální výkon nebo tišší chod.

- Paměti HyperX Fury oživují nové barvy. Kingston svoje populární DDR4 moduly začal kromě černé nabízet rovněž s bílým a červeným chladičem. Nové varianty také přináší lehce vyšší maximální takt.

- Pozadu s GeForce GTX 1080 Ti nezůstává ani Gigabyte a oznámilo pravděpodobně svoji nejlepší kartu pod značkou Aorus. Karta nabídne známé WindForce 3X chlazení a také poměrně vysoké takty.

- Trust uvedl do obchodů svoji zatím druhou mechanickou klávesnici. Najdete ji pod označením GXT 880, od svého předchůdce se liší hlavně přidáním numerické části. Používá vlastní spínače GXT-White, podsvícení je rovněž bílé a nechybí jeho detailní nastavení.

- Nvidia konečně obdaruje zájemce o GeForce GXT 1060. Možná si pamatujete nabídku Prepare for Battle, ve které dával výrobce ke grafikám (od GTX 1070) buď For Honor nebo nové Ghost Recon. Nově do nabídky zařadil právě GTX 1060 a prodloužil ji do 18. dubna.

- Zotac šel s kůží na trh rovnou a ukázal trojici svých GTX 1080 Ti. Základní model se od referenčního liší pouze designem, zbylé dva oba patří do edice AMP! a liší se počtem ventilátorů a také výší přetaktování.

- MSI převléklo kompaktní počítač Trident do bílé barvy s novou edicí Arctic. Kromě toho nabídne grafiku GeForce GTX 1070, předchozí konfigurace v černé zatím nabízely pouze GTX 1060. Připravte se ale na ještě vyšší cenovku.

Tagged With

Comments