If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 15/2019

Acer Predator týden. Recenze NVMe SSD a levné klávesnice.

- V týdnu proběhla již tradiční tisková konference next@Acer a jednou z nejzajímavějších novinek je notebook Predator Helios 700 s klávesnicí HyperDrift. Její design umožňuje vysunutí pro lepší ergonomii a také dodatečné chlazení komponent.

- Predator Helios řada se rovněž dočkala nového modelu Helios 300. Ten přechází na modrou doplňkovou barvu, nabídne kovové tělo, tenký rámeček okolo displeje a samozřejmě aktualizovaná střeva.

- Nepatříte mezi hráče, kteří vyžadují mechaniku a rádi za klávesnici utratí několik tisíc? Mrkněte na recenzi levného modelu od Evolveo, který za nízkou cenu nabídne kovovou konstrukci i podsvícení. Negativ vzhledem k výhodné ceně moc není.

- Další z aktualizovaných Acer produktů je desktop Predator Orion 5000. Nová verze přináší primárně aktuální hardware a také ještě kompaktnější rozměry, objem počítače se totiž dostal na 30 litrů. A procesor je chlazen vodou.

- Acer dále odhalil nový Predator monitor, který označuje za dokonalého kolegu právě pro Orion 5000. Monitor nabízí úhlopříčku 43", 4K rozlišení, vysokou obnovovací frekvenci a další vychytávky, jako třeba automatické vypnutí, pokud u monitoru nejste.

- Výrobce Zalman uvádí další levnou myš. Model ZM-GM5 nabídne poměrně dobrou výbavu za pár stovek, největším záporem může být volba povrchového materiálu. Zalman totiž zvolil lesklý plast.

- Poslední z Predator novinek na next@Acer je nové příslušenství. Acer aktualizoval myš, headset a také představil novou mechanickou klávesnici a prostorný batoh. Všechno příslušenství bude v prodeji od června.

- Druhá z aktuálních recenzí hodnotí SSD WD Blue SN500 M.2 typu NVMe. Tradičně nechybí testování rychlosti, či porovnání s několika konkurenty. Vzhledem k ceně nabízí disk fajn parametry a výkon.

- Nejsou Predator notebooky vzhledem k ceně pro vás? Mrkněte na nové Acer Nitro stroje, konkrétně Nitro 5 a Nitro 7, které výrobce také představil. Vyšší Nitro 7 nabízí poměrně tenké kovové tělo a 144Hz displej. Přesnější informace o konfiguraci zatím nejsou.

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments