If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 21/2017

Thunderbolt na lepší časy, levná svítivá podložka...

- Svoji variantu grafiky GeForce GT 1030 uvedl také Palit. S cenou se těsně dostal pod hranici dvou tisíc korun. Model nabízí nízký profil a kompaktní aktivní chladič.

- Cooler Master vyhlásil vítěze soutěže Case Mod World Series 2017 a opět je na co se koukat. Vítězné skříně jsou inspirované vesmírným programem Vega či třeba hrou RAGE. Jedná se o fajn ukázku, že počítač nemusí být obyčejná bedna.

- Seriál článků o mechanických klávesnicích se dočkal závěrečného shrnutí. Klávesnice od Logitech si navíc odnesla doporučení. Také se můžete zúčastnit soutěže o SteelSeries Apex M800. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

- Podsvícená podložka nemusí stát balík. Dokazuje to výrobce Genesis s novým modelem Boron 700. Nenastavíte si sice RGB podsvícení, ale novinka stojí zlomek ceny, za kterou vám svítící podložku prodá konkurence.

- Acer v nabídce nahradil prohnutý monitor Predator Z35. Novinka nese označení Z35P a nové je hlavně rozlišení, nyní dostanete 3440x1440.

- Budoucnost Thunderbolt 3 začíná vypadat mnohem lépe. Intel totiž oznámil dvě zásadní změny. Protokol bude součástí nových procesorů, takže nebude nutné připlácet za dražší desky a ostatní výrobci nebudou muset platit licenční poplatky.

- Asus je zatím třetí z výrobců grafik, který prodává nový model GeForce GT 1030. Nabídka je zde stručná, na výběr máte z aktivního a pasivního modelu. Bohužel s takty se výrobce moc nevytáhl.

- Fractal Design odhalil nové skříně Focus G. Za fajn peníz toho nabídnou celkem dost a navíc bude na výběr několik barevných provedení. Součástí nové řady je také Mini varianta.

Comments