If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 21/2018

Problémy 10nm Cannon Lake, bílý Predator či nový HP Omen 15.

- Nintendo Switch bez doku v balení bude oficiálně pouze v Japonsku. Samotné Nintendo to potvrdilo krátce po oznámení dostupnosti nového balení.

- Cooler Master začne v polovině měsíce prodávat další novou skříň. Model MasterCase H500M bude pro hráče, kteří se na skříň a do ní rádi dívají. Bočnice je celá průhledná a přední straně dominuje dvojice RGB ventilátorů. Nechybí snadno dostupné porty a možnost vybrat si mřížku pro lepší proudění vzduchu.

- Novinka od Acer je přesně pro ty, které už nebaví okoukané černé notebooky. V záplavě nového hardwaru z akce next@Acer se totiž objevila také speciální edice prodávaného notebooku Helios 300. Je provedena v bílé barvě, kterou ještě doplňují zlaté prvky. Design to rozhodně není pro každého, na druhou stranu černou vídáme pořád.

- 210 LED. Přesně tolik světýlek zvládne obsloužit novinka Asus ROG Aura Terminal, ke které dostanete v balení ještě trojici RBB LED pásků a můžete si tak podsvítit třeba zadní část monitoru a celé to synchronizovat pomocí Aura Sync.

- Co se děje s 10nm procesory Cannon Lake, které Intel už dlouho slibuje? Situaci nelichotivě popisuje nový report a nevypadá to vůbec dobře. Vůbec první 10nm čip, který se objevil, nestačí při stejné spotřebě na starší 14nm model a kromě toho vůbec nefunguje grafická část.

- Chytrá kamerka Acer Holo 360 sice není úplně vybavení pro hráče, zároveň se ale nejedná o tradiční či obyčejné zařízení na pořizování fotek a videí. Jak se používá, se můžete dočíst v recenzi.

- Další výrobce se chystá nabídnout vlastní mechanické spínače pro klávesnice. Roccat oznámil spínač Titan Switch s tenčím profilem, zatím ale nedodal podrobnější specifikace a také nevíme, jestli bude více druhů. Myslelo se ale na podsvícení, použitý průhledný plast ho nebude blokovat.

- Notebook HP Omen 15 se koncem července dočká vylepšené edice pro aktuální rok. Rozhodně byste si na ni měli počkat, pokud nákup Omen 15 zvažujete. Nabídne totiž aktuální procesory, až GeForce GTX 1070 nebo 4K displej. Pozornost si zaslouží také vyladěný design - notebook je při zachování 15,6" displeje o poznání menší

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments