If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 22/2017

Core i9, Vega vynechala Computex a Czech VR Fest.

- Nedávno proběhl festival Czech VR Fest 2017. Největší akce okolo virtuální reality ve střední Evropě. Co bylo k vidění?

- V recenzi se aktuálně objevila mechanická klávesnice Logitech G413. Je to zatím nejnovější model, který za fajn cenu nabídne všechno podstatné, ale žádné vychytávky extra. Podsvícení je jednobarevné, G413 se ale prodává ve dvou variantách.

- Acer v srpnu začne prodávat notebookovou řadu Nitro 5. Stroje budou určeny hlavně pro „příležitostné hráče" a nabídnou celou řadu konfigurací. Ochuzeni nebudou ani fanoušci AMD procesorů a grafik.

- Grafické karty RX Vega jsou bohužel stále v nedohlednu. AMD na své Computex prezentaci pouze oznámilo, že novou řadu uvede na konci července.

- Intel pořádně zamíchal s nabídkou svých procesorů. Představil nové modely Core-X, které do nabídky přidají řadu Core i9, ale také výkonnější modely Core i5 a i7. Nejvyšší nabídne 18 jader a Intel si za něj nechá pořádně zaplatit.

- Tenký predátor od Acer nabídne GeForce GTX 1080. Predator Triton 700 už je oznámený nějaký ten čas, ale až nyní výrobce potvrdil přítomnost GTX 1080 ve stroji, jehož tloušťka se s přehledem vejde pod 2 centimetry.

- Výrobce Trust zabrousil do nových vod. Právě totiž uvedl křeslo pro hráče GXT 707 Resto. Je navrženo tak, abyste mohli pohodlně hrát dlouhé hodiny.

- Asus ukázal zatím nejtenčí herní notebook vybavený kartou GeForce GTX 1080. Jmenuje se ROG Zephyrus a přední strana notebooku dosahuje tloušťky 16,9 mm. Takový Razer Blade Pro se může chlubit 22,5 mm a doposud šlo o etalon tenkých herních strojů.

Comments