If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 24/2017

Myš bez drátů a nabíjení, ultra-široký monitor Samsung...

- HP kromě nových desktopů představilo aktualizované herní notebooky Omen. Vybrat si budete moci z velikostí 15,6" a 17,3" a několika konfigurací. Ty vyšší nabídnou třeba 4K displej nebo Full HD s obnovovací frekvencí 120 Hz. Potěší také snadný přístup ke komponentám.

- Logitech má nový trik, díky kterému se bezdrátová myš nikdy nevybije. Spočívá ve speciální podložce Powerplay, která zvládne nové myši dobíjet za chodu. Bezdrátová svoboda a neřešení baterií má bohužel jednu nevýhodu. Za podložku a myš zaplatíte opravdu prémiovou cenovku. Kromě toho Logitech ukázal myš G703.

- Corsair odhalil mechanickou klávesnici pro hrubé zacházení. Model K68 přežije polití tekutinou a nevadí mu ani prach. To vše bez toho, aniž by se změnil pocit ze spínačů Cherry MX Red. Nabízí také multimediální klávesy, podsvícení a cena nemá být moc vysoká.

- Ultra-široký monitor od Samsungu už je oficiální. Monstrum s poměrem stran 32:9 a velikostí 49" dostalo oficiální pojmenování a blíží se uvedení do prodeje. Na monitoru si můžete pustit Full HD film a ještě vám zbyde stejně velká plocha pro další využití.

- Krypton 700 od Genesis je další rozšíření portfolia myší. Po vzoru ostatních periferií této značky opět zaujme nižší cenou. Ve výbavě najdete Omron spínače, nastavitelné RGB podsvícení, vnitřní paměť pro uložení profilů či senzor s rozsahem 400 - 7200 DPI.

Comments