If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 25/2017

GTX 1070 externě, klávesnice pro Nvidia fanoušky a MSI oživuje Lightning.

- Lenovo chystá mobilní VR headset. Ten sice dnes nabízí kde kdo, nicméně čínský gigant spolupracuje s Google (využije Daydream platformu) a plánuje použít dedikované senzory. Headset se tak nebude muset spoléhat na snímání pohybu chytrým telefonem.

- Klávesnice šitá na míru fanouškům Nvidia. Nepřipravuje ji sice přímo výrobce grafik, ale Cooler Master, který chystá uvedení speciální edice modelu MasterKeys Pro L. Kromě zeleného podsvícení nabídne grafickou úpravu několika kláves. Novinka bude exkluzivní pro Evropu.

- Steam potěšil sběratele. Nová aktualizace SteamVR Home nabízí sběratelské předměty, kterými si můžete vyzdobit svůj virtuální prostor. Zatím je podporuje několik her, předměty získáte za hraní či pouhé vlastnictví hry.

- MSI se rozhodlo připomenou svoji řadu Lightning a uvede GTX 1080 Ti Lightning Z. Nároční zájemci se tak mohou začít těšit na TRI-FROZR chladič či vysoké takty, které toto obří monstrum nabídne.

- S Windows 10 si brzy posvítíte na grafickou kartu. Aktualizace má přinést ukazatel využití do Správce úloh. Kromě procesoru tak budete moci sledovat, jak moc dře GPU a kolik je využito paměti.

- Gigabyte začne prodávat externí box s GeForce GTX 1070 pro všechny, kteří chtějí zvýšit grafický výkon notebooku. Připojí se jednoduše přes Thunderbolt 3 a poslouží také jako USB hub. Navíc to vypadá, že se cena nebude moc lišit od případu, kdy byste koupili samostatně grafiku, zdroj a nějaký ten box.

Comments