If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 26/2017

Složte si all-in-one. HP v Praze ukázalo Omen a další retro od Nintenda.

- S mobilní augmentovanou realitou to začíná vypadat dost nadějně. Ani ne měsíc zpět vydalo Apple nástroj ARKit a nadšenci už stihli připravit spoustu cool ukázek. Například Minecraft u vás doma, přistání rakety na hladině bazénu či virtuální metr.

- E-Blue uvedlo světově první all-in-one skříň Scion 32. Dostanete pouze monitor a spoustu prostoru, abyste si vnitřní komponenty vybrali sami. Výsledkem tak může být dost výkonné all-in-one v dost „herním" designu.

- Gigabyte se rozhodlo podpořit prodeje nových základních desek s čipsetem Intel X299 pomocí kreditu do Steam peněženky. Nejvyšší bonus činí 80 €. Oproti hrám jako bonus tak máte výhodu, že si můžete koupit co chcete.

- Nintendo plánuje uvedení další retro konzole. Půjde o SNES v menším balení a s klasickým HDMI připojením. Přímo v konzoli potom najdete 21 her, mezi nimi je hlavně Star Fox 2 - hra, která byla dříve vytvořena ale nikdy nedošlo k vydání.

- MSI na léto chystá dvojici nových myší Clutch. Designově jsou identické a nabízí výměnné části (horní kryt a dva postranní). Vyšší model zvládne fungovat bez drátu a senzor bude umět až 18 tisíc DPI.

- Nemáte co poslouchat cestou do školy/práce? Zkuste nový český podcast o hardware a hrách. V aktuálním dílu je například revoluční novinka Logitech Powerplay, díky které se vám bezdrátová myš nikdy nevybije.

- HP v Praze předvedlo aktuální novinky z herní řady Omen. Zvlášť u notebooků byl vidět obří posun v porovnání s předchozím rokem. Nechyběl desktop s několika vychytávkami a vlastní Omen periferie - myš, mechanická klávesnice a bude také headset. Kromě toho HP s propagací pomůže Miss World.

Comments