If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 27/2017

Mechaniky podrobně, AMD se dere zpět a ukázky AR pro iOS.

- Razer vstoupí na burzu. Díky tomuto kroku víme, jak se firmě dařilo poslední roky a také, kolik zaplatila za výrobce smartphonů NextBit. Razer má koncem roku uvést vlastní chytrý telefon.

- Genesis skočilo mezi mechanické klávesnice s modelem Thor 300 TKL. Novinka je zajímavá hlavně cenou, ta lehce přesahuje tisíc korun. Nedostanete sice známé spínače či numerický blok, ale také zaplatíte o poznání méně než u konkurence.

- AMD začíná díky Ryzen získávat zpět podíl na trhu procesorů. Ukazuje to minimálně graf od PassMark, který se zabývá měřením výkonu. Aktuálně se jedná snad o největší nárůst podílu od roku 2007.

- Nedávno skončil červen, což znamená ohlédnutí se zpět na zajímavý hardware, který měsíc dal. Tentokrát třeba dvojici konzolí (jedna pro 4K a druhá pro retro), novou verzi počítače FutureGamer či revoluční řešení, jak nabíjet bezdrátové myši.

- Nový GrunexCast se dopodrobna věnuje mechanickým klávesnicím. Jak se liší spínače? Poznáte rozdíl? Vyplatí se zaplatit několik tisíc? Podcast nově najdete na iTunes.

- Vypadá to, že iOS bude důležitou platformou pro augmentovanou realitu. Nadšenci dále vytváří nové ukázky s pomocí nástroje ARKit. Třeba portál do nového světa, ukázku jídla před objednáním či tradiční piškvorky.

- Z aktuální recenze si odnesla zhodnocení mechanika SteelSeries Apex M500. Zaujme třeba zpracováním, spínači či software. Naopak někomu může chybět RGB podsvícení.

Comments