If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 28/2017

Konkurence pro konzole, nové Ryzen procesory...

- MSI představilo vlajkovou základní desku pro novou platformu Intel X299. Model XPower Gaming AC nabízí stylový design, hromadu slotů pro operační paměti, M.2 SSD a mnoho dalšího.

- ROG Pugio je nová symetrická myš s logem Asus. Zaujme především snadnou výměnou Omron spínačů (v balení dostanete alternativní variantu) a také postranních tlačítek. Tradičně zvládá RGB podsvícení s řadou efektů.

- AMD konečně oznámilo, kdy začne prodávat další nové procesory. První modely z řady Ryzen 3 se objeví v obchodech těsně před koncem července. Začátek srpna potom má patřit výkonným čipům Threadripper s až 16 jádry.

- V aktuální recenzi doslova zazářil bílý miniaturní počítač MSI Trident 3 Arctic. Zařízení je to vskutku povedené a působí jako skvělá náhrada konzole do obýváku, tedy do doby, než se podíváte na cenovku.

- Logitech se vydal nakupovat a pořídil si výrobce headsetů Astro Gaming, který se zaměřuje hlavně na konzolové hráče. Prakticky akvizice znamená hlavně dostupnost Astro periferií v České republice.

- Facebook má velké plány pro svět virtuální reality. Příští rok má dorazit nový Oculus headset, jehož cena se pohybuje okolo 200 dolarů a navíc bude fungovat bez počítače či chytrého telefonu.

- A naposledy MSI, které tento týden stihlo také oznámit RGB variantu své premiérové mechanické klávesnice GK-701. Nový model nabídne všechny barvy a spínače Cherry MX Speed Silver. Zatím není jasné, kdy se bude prodávat.

Comments