If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů - 34/2017

HP má nový top notebook, Coffee Lake představeno a recenze Arctis 3.

- Na úvod takový malý teaser. Příště bude recenze Acer Predator Triton 700. Notebook tenčí než řada kancelářských, ale vybavený GTX 1080 + nabízí další vychytávky.

- Razer ukázal nový gamepad Wolverine. Je určený pro PC a Xbox One. Jeho hlavním lákadlem je vyšší počet tlačítek a také vyměnitelné páčky a směrový kříž. Protože je to Razer produkt, tak samozřejmě nechybí Chroma podsvícení. Výrobce si každopádně nechá dost zaplatit.

- Sony podrobně představilo aktualizaci 5.0 pro PlayStation 4. Kromě češtiny obsáhne řadu drobných vylepšení, ať už lepší zprávu přátel, detailnější Quick Menu či třeba možnost kvalitnějšího streamování na Pro modelu.

- HP si vybralo letošní GamesCom pro představení svého ultimátního notebooku Omen X. Podobně jako u nejvyššího Omen desktopu, také zde výrobce moc neřešil výslednou cenu. Novinka je první Omen notebook s mechanickou klávesnicí (nabízí tenký profil a RGB), zaujmout chce také snadnou možností upgrade či přetaktováním skrze intuitivní software.

- Cloud Alpha už bude brzy další možností při výběru headsetu od HyperX. Půjde o stereo model, který ale nabízí měniče se dvěma komorami - jedna pro basy a druhá pro zbytek. To má znamenat dynamický zvuk a zlepšení oproti klasice. Zbytek výbavy celkem zapadá mezi další „Cloudy".

- Intel představil Coffee Lake procesory dle plánu, ale začal pouze s modely pro ultrabooky. Desktopové budou později, ale můžete se podívat, jak vypadá balení. Ultrabookové modely poprvé nabízí čtyři jádra.

- Recenze vám prozradí, jak hraje relativně nový headset Arctis 3 od SteelSeries. Výrobce po dlouhých letech se Siberia headsety přinesl zbrusu novou řadu. Headset zvládne zahrát také virtuální 7.1, každopádně je ale prakticky nutností nainstalovat software.

Comments