If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarový týdeník hráčů 34/2018

Herní trůn Predator. Levné Threadripper procesory, IFA…

- Výrobce Genesis do obchodů uvedl novou budgetovou myš GX57, kterou pořídíte pod čtyři stovky. Výbava zahrnuje celkem fajn senzor a také software.

- HP blíže přiblížilo svůj Mindframe headset, který vám bude při hraní chladit uši, abyste nemuseli dělat přestávky. Prodávat se začne někdy v říjnu.

- Samsung do obchodů přinesl nový monitor pro hráče. CJG5 láká hlavně na nižší cenu, kromě toho nabídne 27" prohnutý panel s obnovovací frekvencí 144 Hz.

- Acer na veletrh IFA tradičně přivezl spoustu novinek, ta asi nejzajímavější je šílené herní křeslo Predator Thronos, které rovnou nabízí místo na trojici monitorů. Cena nebyla ani nastíněna, dá se ale čekat, že tento herní trůn levný nebude.

- Pamatujete oznámené Nvidia BFGD monitory ze začátku roku? Podle nových informací se opozdí a dočkáme se nejdříve začátkem příštího roku. Tedy více než rok po prvním odhalení a ceny budou rovněž astronomické.

- Značka Acer Predator se na IFA rovněž rozrostla o nový monitor se 4K rozlišením. Kromě toho nabídne 144 Hz a technologii Nvidia G-Sync. Prodávat se bude v posledním čtvrtletí tohoto roku.

- Roccat odhalil nová pecková sluchátka Score pro hráče, kterým zkrátka nevyhovuje headset. Pochlubit se mohou hlavně systémem duálních měničů pro lepší zvukové podání a bohaté příslušenství.

- Notebookové konstrukce s výklopným displejem známe z neherních 2v1 strojů do kanceláře. Acer ale takovou použil pro odhalený Predator Triton 900. O stroji zatím ale moc nevíme.

- Patříte mezi příznivce AMD a zvažujete upgrade procesoru? Mrkněte na první generaci Ryzen Threadripper, která s nástupem té druhé cenově velmi klesla. Nejnižší model s osmi jádry můžete mít lehce nad 8000 Kč a zbylé dva také dramaticky zlevnily.

- Acer nezapomněl ani na svoji druhou herní značku Nitro a představil nové příslušenství. Mezi novinkami najdete myš, klávesnici, headset, podložku a celé to zakončuje batoh.

- Microsoft představil nový Xbox One Elite gamepad. Zklamáním je fakt, že bílá barva představuje jedinou novinku. Tento model nedostal ani Bluetooth a jeho představení tak naznačuje, že si na druhou generaci elitního ovladače ještě počkáme.

About the Author

Filip Němeček

Contributor

Comments